Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Papuk - Crnac         9 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Gomerčić,Vecko M.,Hrženjak, delegat: Željko Moslavac
GLEDATELJA OKO 100. Strijelci:domaći:Bušljeta(32 i 57),Urušić(28), Trupina(40),Prša(45),Kelava(55),Krsnik(70),Šimek(74)i Radniković(77),gosti:Borna Mimić(81).

Mikleuš - Pitomača         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Djajkić,Ličinić Saša, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Klecin(9)i Tomić(90), gosti: Ivica Blaga(54)i Hrvoje Filipović(80).

Munja - Lukač 05         4 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Blažević I., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Ivan Vida(3),Darko Kokoška(9), Dejan Brusač(19)i Ante Grgić(21),gosti:/.

Bilogora 1947 - DOŠK         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Teri,Ivačić,Vencl, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strujelci:domaći:Matija Bičanić(20 i 35),Siniša Vlaisavljević(6)i Josip Toljan(48),gosti:Srećko Jelen(4 i 77).

Mladost (Čač) - Turanovac         5 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Minauf,Sertić, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Velimir Tresk(50 sa 11m i 83),Ante Čavić(62),Tomislav Perković(64)i Marko Nemeth(71),gosti:Davor Perković(24).

Podravac (S) - Rezovac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Medved,Ramić P., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Zajček(39 i 67)i Marko Matić(47),gosti:Dalibor Ladović(68).

Gradina - Voćin         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Valent,Dežmarić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Matija Fosić(83),gosti:Boris Bihar(57),Ivan Čović(60)i Josip Ković(89). *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola: Darko Kokoška(Munja)i Srećko Jelen(D.O.Š.K.),15 golova: Ivan Mujić(D.O.Š.K.)i Ante Grgić(Munja),14 golova: Velimir Tresk(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 22175072-17 56
2. Munja Veliki RastovacMunja 22123761-40 39
3. Pitomača PitomačaPitomača 22115646-35 38
4. Voćin VoćinVoćin 22115638-29 38
5. Lukač 05 LukačLukač 05 22106644-32 36
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22104862-46 34
7. Mikleuš MikleušMikleuš 2296736-25 33
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 221021044-50 32
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22921136-63 29
10. DOŠK DolciDOŠK 22831152-40 27
11. Turanovac TuranovacTuranovac 22651130-39 23
12. Crnac CrnacCrnac 22721331-56 23
13. Rezovac RezovacRezovac 22531433-52 18
14. Gradina GradinaGradina 22311825-86 10

Sljedeće kolo

Mikleuš - Bilogora 1947, Mikleuš, 11.5.2013. u 17,oo
Lukač 05 - Gradina, Lukač, 11.5.2013. u 17,oo
Turanovac - Papuk, Turanovac, 12.5.2013. u 17,oo
Pitomača - Munja, Pitomača, 12.5.2013. u 17,oo
Voćin - Podravac (S), Voćin, 12.5.2013. u 17,oo
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 12.5.2013. u 17,oo
Crnac - DOŠK, Crnac, 12.5.2013. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.