Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Virovitica - Munja         4 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Penava,Gašparić,Dežmarić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Kristijan Tadić(22,24m,45 iz 11m),Renato Karačić(75) Gosti:Danijel Jurlina(73),Robert Sudarić(78)

DOŠK - Mladost (Čač)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Ličinić Sa.,Ramić P., delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Boris Sobodić(81) Gosti:/

Voćin - Bilogora 1947         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Loparac,Vidović, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Josip Andrejić(43),Boris Bihar(73),Emanuel Jaković(80) Gosti:Ivan Pernar(80)

Bratstvo - Pitomača         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Vinovrški, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja 25.Strijelci:Domaći:Ilija Trivanović(83 iz 11m) Gosti:Ivan Bujanić(18),Tihomir Tenjeri(75)

Rezovac - Lukač 05         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Blažević,Kelečić, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Omladinac - Turanovac         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Špiranec, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Renato Giba(73) Gosti:Ivan Mareković(28,60),Josip Sobočan(89)

Standard - Gradina         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Ivačić,Hrženjak, delegat: Gojko Babić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Dario Lončarek(16),Marijan Makar(42 iz 11m),Tomislav Petrak(54),Alen Mihalić(72),Marko Hrgetić(85) Gosti:Mario Vrbanić(71)

Crnac - Mikleuš         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Sa.Ličinić,Minauf, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Nikica Nerovčić(50 iz 11m) Gosti:Kristijan Medved(60),Marko Klecin(87) *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova : Ante Mikulić(Virovitica), 17 golova : Filip Škaro(Virovitica)i Kristijan Tadić(Virovitica),16 golova : Velimir Tresk (Mladost) i t.d.

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 22191289-12 58
2. Lukač 05 LukačLukač 05 22152556-16 47
3. Pitomača PitomačaPitomača 22135446-20 44
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22132750-34 41
5. Rezovac RezovacRezovac 22115639-24 38
6. Voćin VoćinVoćin 22113847-34 36
7. DOŠK DolciDOŠK 221021037-43 32
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 221021030-36 32
9. Crnac CrnacCrnac 22931027-47 30
10. Munja Veliki RastovacMunja 2285938-40 29
11. Mikleuš MikleušMikleuš 22821228-36 26
12. Turanovac TuranovacTuranovac 22821233-48 26
13. Gradina GradinaGradina 22551230-55 20
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 22521523-63 17
15. Omladinac KorijaOmladinac 22431520-56 15
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22341525-54 13

Sljedeće kolo

Mikleuš - Standard, Mikleuš, 28.4.2012. u 17,oo
Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 28.4.2012. u 17,oo
Crnac - Virovitica, Crnac, 29.4.2012. u 17,oo
Gradina - Omladinac, Gradina, 29.4.2012. u 17,oo
Turanovac - Rezovac, Turanovac, 29.4.2012. u 17,oo
Pitomača - Voćin, Pitomača, 29.4.2012. u 17,oo
Bilogora 1947 - DOŠK, Špišić Bukovica, 29.4.2012. u 17,oo
Mladost (Čač) - Munja, Čačinci, 29.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.