Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Lukač 05 - Podravac (S)         4 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar,Selenić,Kovač S., delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Holec (45),J. Šoštar (66),Jugović (86,90). Gosti :Marko Matić (10,34,48),Kizivat (63).

Suhopolje - Mikleuš         5 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Vicić,Lješčak Mario,Herent, delegat: Zagorac
Utakmica je prekinuta nakon završetka prvog poluvremena, jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak utakmice. Utakmica se registrira postignutim rezultatom sukladno članku 59 PNN HNS-a. Gledatelja 120. Strijelci : Domaći :Marković (3),Slanac (20),Sertić (33),Šoštar (37),Prugovečki(39). Gosti :/.

Bratstvo - Bušetina 1947         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Ferić,Duvnjak, delegat: Strusa
Gledatelja 130 . Strijelci :Domaći :Pšihistal(37),Milinović (38),Karnik(57),Zeba (63),Kristić (66),Hokman (88). Gosti :J. Brlas(73 sa 11m).

Rezovac - Sloga (Z)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Majstorović I.,Orač, delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :K. Medić (50),Dežmarić (75). Gosti : Dijanešić (14).

Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Matić,Huber, delegat: Stojanović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Petrinić (45,49,71). Gosti :A. Mađarević (32).

Dinamo (Č) - Voćin         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Rakitničan, delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Košorog (58). Gosti :H. Čović (25).

Mladost (Čač) - Slavonija         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Stipanić
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :Ramić (10 sa 11m),Buneta (39),Čavić (57),Nemeth (72). Gosti :Miler (88).***LISTA STRIJELACA***23 gola Brlas Janko (3 KU) (Bušetina 1947) 22 Ibriks Ivan (1 KU) (Suhopolje) 20 Kokoška Darko (2 KU) (Dinamo) 19 Babec Antonio (Suhopolje) 18 Dedaj Alen (Sloga) 17 Lončarek Zdenko (Suhopolje) 15 Dežmarić Vanja (3 KU) (Rezovac) Matić Marko (1 KU) (Podravac) 14 Ivačić Josip (Suhopolje) Jančić Josip (Mikleuš) Ugarković Ivan (Mladost (Čač)) 13 Dunković Igor (6 KU) (Slavonija) Kristić Nikola (1 KU) (Bratstvo) 12 Petrinić Karlo (Graničar) Ramić Toni (2 KU) (Mladost (Čač))

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 222002105-19 60
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22170563-33 51
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22124657-32 40
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 22115656-36 38
5. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 22104857-52 34
6. Voćin VoćinVoćin 2294939-40 31
7. Lukač 05 LukačLukač 05 2285935-45 29
8. Rezovac RezovacRezovac 22841042-46 28
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 22911236-52 28
10. Mikleuš MikleušMikleuš 22751037-47 26
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2267946-53 25
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22561150-67 21
13. Slavonija SladojevciSlavonija 22531429-62 18
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 22221821-89 8

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Lukač 05, Čačinci, 19.5.2019. u 17:00
Voćin - Graničar (Ok), Voćin, 19.5.2019. u 17:00
Bušetina 1947 - Suhopolje, Bušetina, 19.5.2019. u 17:00
Slavonija - Dinamo (Č), Sladojevci, 19.5.2019. u 17:00
Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac, Čađavica, 19.5.2019. u 17:00
Sloga (Z) - Bratstvo, Crnac, 19.5.2019. u 17:00
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 19.5.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.