Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 22. kola

Lukač 05 - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: I.Vecko,Lončar,Šantić, delegat: Babić
Strijelci:Gosti:Eko Janivier Francis(60)

Omladinac - Sokol         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Stošić,P.Ramić,M.Smrček, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Vedran Grubić(20),Andrej Čupen(26),Marin Mihaljenović(29),Marko Korenički(74) Gosti:Mario Horvat(51)

Turanovac - Dinamo (KD)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Fabijanac,Orač, delegat: Uršanić
Strijelac:Domaći:Danijel Sudarić(42)

Gradina - Munja         0 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Strusa,M.Ramić.,Kindler, delegat: Vargović
Strijelci:Gosti:Darko Kokoška(3,37),Alen Samrdžić(28),Dejan Brusać(34).Aleksandar Dragosavljević(61)

Crnac - Mikleuš         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Krmpotić,Dežmarić,Stanić, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Dario Najcer(73 iz 11m) Gosti:Zlatko Šantić(59),Alen Mazalica(81 iz 11m)

Rezovac - Bratstvo         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Babić,Blažević,Adamović, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Saša Jeftinija(41),Miro Pilinger(58 iz 11m),Zoran Sertić(70) Gosti:Mario Pšihistal(58 iz 11m)

Voćin - Bilogora 1947         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Loparac,Ličinić Saša,Vidović, delegat: Blažičević
Strijelci:Domaći:Franjo Jozić(4,8,35),Ivan Vuković(28,51,85)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 22163361-18 51
2. Voćin VoćinVoćin 22162465-27 50
3. Munja Veliki RastovacMunja 22133657-17 42
4. Lukač 05 LukačLukač 05 22122848-33 38
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22112941-35 35
6. Turanovac TuranovacTuranovac 22105740-34 35
7. Rezovac RezovacRezovac 221111033-35 34
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 221021035-41 32
9. Gradina GradinaGradina 22801429-52 24
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 22651128-30 23
11. Crnac CrnacCrnac 22721329-46 23
12. Omladinac KorijaOmladinac 22631328-58 21
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22631330-66 21
14. Sokol MilanovacSokol 22431526-58 15

Sljedeće kolo

Mikleuš - Gradina, Mikleuš, 16.5.2009. u 17,00
Voćin - Lukač 05, Voćin, 17.5.2009. u 17,00
Bilogora 1947 - Rezovac, Špišić Bukovica, 17.5.2009. u 17,00
Bratstvo - Crnac, Gornje Bazje, 17.5.2009. u 17,00
Munja - Turanovac, Veliki Rastovac, 17.5.2009. u 17,00
Dinamo (KD) - Omladinac, Kapela Dvor, 17.5.2009. u 17,00
Sokol - Sloga (Z), Milanovac, 17.5.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.