Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 21. kola

Lukač 05 - Podravac (S)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Blažević I.,Gebaj, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(47 sa 11m), gosti:Marko Matić(12).

Omladinac - Suhopolje         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Šantić,Majstorović I., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Stiven Čenčar(11),Hrvoje Javorović(71),Antonio Jugović(88)i Davor Perković(90).

Munja - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 50 Strijelci:domaći:Mateo Radosavljević(7 i 84),David Lehpamer(8)i Josip Vida(61),gosti:Stipo Djak(74).

Mikleuš - Zrinski (NB)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Minauf D.,Vencl, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivan Ivčić(1),Miroslav Rukavina (45),Zlatko Šantić(64),Hrvoje Ibričić(66 sa 11m)i Danijel Podmanicki(80),gosti:/.

Rezovac - Bratstvo         9 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović,Gašparić,Hrženjak, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Đureš(5,17,69 i 79),Zvonimir Juhas(12 i 74),Vanja Dežmarić(56),Toni Topić(84)i Martin Jurić(90),gosti:/.

Dinamo (Č) - Voćin         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Grujić,Majstorović D., delegat: Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Bojan Kujavić(67)i Marinko Jaklić (74),gosti:Boris Bihar(17),Emanuel Jaković (61), Goran Kizivat(82)i Ante Vicić(85).

Mladost (Čač) - Crnac         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Orač, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Jurica Kraljik(3),gosti:/. LISTA STRIJELACA:28 golova:Darko Kokoška(Mladcost), 20 golova:Boris Bihar(Voćin),17 golova: Vanja Dežmarić(Rezovac),16 golova:Lovro Štefanec(Lukač-05) 14 golova: Marko Matić(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 21164179-10 52
2. Voćin VoćinVoćin 21164161-22 52
3. Rezovac RezovacRezovac 21151559-31 46
4. Mikleuš MikleušMikleuš 21143452-22 45
5. Lukač 05 LukačLukač 05 21115555-25 38
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21112843-45 35
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21911145-39 28
8. Munja Veliki RastovacMunja 2184928-30 28
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 21741035-51 25
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21541226-65 19
11. Crnac CrnacCrnac 21451223-50 17
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21441329-57 16
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21231631-61 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 21141610-68 7

Sljedeće kolo

Suhopolje - Mladost (Čač), Suhopolje, 7.5.2016. u 17,oo
Bilogora 1947 - Lukač 05, Špišić Bukovica, 8.5.2016. u 17,oo
Podravac (S) - Omladinac, Sopje, 8.5.2016. u 17,oo
Crnac - Dinamo (Č), Crnac, 8.5.2016. u 17,oo
Voćin - Rezovac, Voćin, 8.5.2016. u 17,oo
Bratstvo - Mikleuš, Gornje Bazje, 8.5.2016. u 17,oo
Munja - Zrinski (NB), Veliki Rastovac, 8.5.2016. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.