Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 21. kola

Papuk - Rezovac         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Kečkiš,Hrženjak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(22 i 25),Antonio Vratković(32)i Deni Kelava(55 sa 11m),gosti:Dario Kovačević(70).

Napredak - Zrinski (NB)         1 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Vidalina,Minauf D.,Vukman, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Jugović(59),gosti:Luka Jozing(11 i 43),Dejan Matota(6),Tomislav Lukić(40), Mihael Topolovac(79)i Dario Teodorović(90).

Lukač 05 - Munja         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Tatić,Majstorović I., delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Podravac (S) - Bratstvo         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Gebaj,Puškarić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Marko Matić(3 sa 11m),gosti:Ivan Topić(70).

Turanovac - Voćin         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Špiranec,Orač, delegat: Goran Abalić
Gledatelja 85. Strijelci:domaći:Josip Draganić(85),gosti:Ivan Čović(89).

Crnac - Bilogora 1947         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Babić,Ličinić Saša, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Prša(27)i Renato Kučera(68 sa 11m),gosti:Siniša Vlaisavljević(35)i Matej Ivoš(48).

Mladost (Čač) - Mikleuš         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko,Medved,Vencl, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(18 i 84),Marin Milovac(63)i Matej Tolić(84),gosti:Matej Potočki(25 i 51)i Hrvoje Ibričić(56). LISTA STRIJELACA:25 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 23 zgoditka;Darko Kokoška(Munja),18 zgoditaka: Lovro Štefanec(Lukač-05),15 zgoditaka:Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 21173178-25 54
2. Voćin VoćinVoćin 21152439-19 47
3. Lukač 05 LukačLukač 05 21134466-23 43
4. Munja Veliki RastovacMunja 21123649-22 39
5. Mikleuš MikleušMikleuš 21122746-37 38
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21114644-32 37
7. Rezovac RezovacRezovac 2194837-26 31
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21911148-50 28
9. Crnac CrnacCrnac 2184941-46 28
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21711334-51 22
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21621327-39 20
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21621335-56 20
13. Turanovac TuranovacTuranovac 21231616-67 9
14. Napredak RušaniNapredak 21131726-93 6

Sljedeće kolo

Bratstvo - Papuk, Gornje Bazje, 10.5.2015. u 17,oo
Voćin - Napredak, Voćin, 10.5.2015. u 17,oo
Zrinski (NB) - Lukač 05, Nova Bukovica, 10.5.2015. u 17,oo
Rezovac - Crnac, Rezovac, 10.5.2015. u 17,oo
Bilogora 1947 - Turanovac, Špišić Bukovica, 10.5.2015. u 17,oo
Munja - Mladost (Čač), Veliki Rastovac, 10.5.2015. u 17,oo
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 10.5.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.