Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 21. kola

Crnac - Lukač 05         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Šantić,Gašparić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Borna Mimić(70 sa 11m)i Denis Prša(81),gosti:Tomislav Škvarić(40).

Pitomača - Bilogora 1947         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Kečkiš,Vidović-Volenik, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivica Blaga(12)i Hrvoje Filipović(37),gosti:Ivan Pernar(66).

Rezovac - Mikleuš         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Vecko M.,Orač, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Aleksandar Matijašević(75),gosti:Hrvoje Ibričuć(7 sa 11m i 84).

DOŠK - Papuk         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Ugarković,Valent,Minauf, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Mujić(78),gosti:Deni Kelava(10 i 29),Benjamin Špoljarić(56 i 58)i Benjamin Radinković(49).

Podravac (S) - Napredak         7 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Špoljarić,Babić,Djajkić, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Berislav Androš(4,35 i 87),Marko Matić(51 i 68),Milenko Beneš(55 sa 11m)i Josip Zajček(85),gosti:Stjepan Rajnović(18)i Mario Jozić(44).

Mladost (Čač) - Voćin         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Blažević I.,Grujić, delegat: Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Cuca(1 i 6),Marko Nemeth(60 i 88),Tomislav Perković(36)i Velimir Tresk(58),gosti: /.

Turanovac - Munja         2 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Špiranec,Dežmarić, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Draganić(11)i Mihael Stubičar(73),gosti:Darko Kokoška(36,47 sa 11m i 71),Ivan Vida(49)i Ante Rosan(76) *****LISTA STRIJELACA***** 26 golova:Darko Kokoška(Munja),22 gola:Ivan Vuković(Voćin),19 golova:Deni Kelava(Papuk), 18 golova:Benjamin Špoljarić(Papuk),17 golova:Marko Nemeth(Mladost),Srećko Jelen(Crnac)i t.d.

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 21154266-17 49
2. Papuk OrahovicaPapuk 21152480-25 47
3. Voćin VoćinVoćin 21152467-29 47
4. Munja Veliki RastovacMunja 21142555-32 44
5. Mikleuš MikleušMikleuš 21122739-37 38
6. Pitomača PitomačaPitomača 21113750-28 36
7. Crnac CrnacCrnac 211001148-45 30
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 2193939-45 30
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21811242-58 25
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21731145-48 24
11. Napredak RušaniNapredak 21631247-68 21
12. Rezovac RezovacRezovac 21601532-54 18
13. Turanovac TuranovacTuranovac 21501633-74 15
14. DOŠK DolciDOŠK 21111913-96 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Turanovac, Lukač, 3.5.2014. u 17,oo
Napredak - DOŠK, Rušani, 7.5.2014. u 17,3o
Papuk - Rezovac, Orahovica, 3.5.2014. u 17,oo
Munja - Mladost (Čač), Veliki Rastovac, 21.5.2014. u 17,3o
Voćin - Podravac (S), Voćin, 21.5.2014. u 17,3o
Mikleuš - Pitomača, Mikleuš, 21.5.2014. u 17,3o
Bilogora 1947 - Crnac, Špišić Bukovica, 21.5.2014. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.