Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 21. kola

Suhopolje - Graničar (Ok)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Herent,Špiranec, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(60),Dominik Hodak (70)i Zdenko Lončarek(86),gosti:/.

Lukač 05 - Slavonija         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Šantić,Grujić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Patrik Fotez(27).

Voćin - Zrinski (NB)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Mesarić,Gašparić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Mladost (Čač) - Dinamo (Č)         3 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Valent,Stojnović, delegat: Babić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(14),Josip Kiš(45)i Stipe Čavić(57 sa 11m),gosti:Darko Kokoška(15), Marinko Jaklić(33 sa 11m),Miroslav Rukavina(61)i Marijo Košorog(81).

Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Babić,Selenić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario Karnik(4),Domagoj Jendrašić(7)i Mario Pšihistal(68).

Mikleuš - Podravac (S)         6 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vicić,Ličinić Saša,Orač, delegat: Budiša
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Jurica Šantić(5,60 i 90),David Mrva (26 i 51)i Goroslav Rukavina(86),gosti: Mario Matić (28 i 84).

Gradina - Rezovac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Peić(19),gosti:Vanja Dežmarić(4)i Aleksandar Matijašević(68).

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 21173164-10 54
2. Mikleuš MikleušMikleuš 21132662-35 41
3. Rezovac RezovacRezovac 21125445-20 41
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21104758-46 34
5. Slavonija SladojevciSlavonija 21104748-41 34
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 2194848-44 31
7. Lukač 05 LukačLukač 05 2194832-40 31
8. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 2186744-36 30
9. Voćin VoćinVoćin 2185825-28 29
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2168740-45 26
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 21541239-53 19
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 21531324-47 18
13. Gradina GradinaGradina 21331537-76 12
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21331533-78 12

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Gradina, Okrugljača, 12.5.2018. u 17,oo
Podravac (S) - Lukač 05, Sopje, 13.5.2018. u 17,oo
Zrinski (NB) - Suhopolje, Nova Bukovica, 13.5.2018. u 17,oo
Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 13.5.2018. u 17,oo
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 13.5.2018. u 17,oo
Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 13.5.2018. u 17,oo
Dinamo (Č) - Voćin, Četekovac, 13.5.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.