Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Suhopolje - Rezovac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Špiranec, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dominik Šantavec(53),gosti:/.

Mikleuš - Lukač 05         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Valent,Majstorović D., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Matej Potočki(19)i Hrvoje Ibričić (76),gosti:/.

Crnac - Voćin         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Stojnović, delegat: Damir Jurkin
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Boris Bihar(45)i Slađan Marković(63).

Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB)         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Trupina,Babić,Orač, delegat: I.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danko Šimunić(9 i 20)i Mario Kovač(37),gosti:Josip Pejić(28 sa 11m)i Tomislav Lukić(62).

Bratstvo - Munja         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Brkić,Ferić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Filip Škudar(29),gosti:Ivan Vuković (56,73 i 75).

Mladost (Čač) - Graničar (Ok)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Minauf D.,Kokorić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Mroz(1),Luka Čorda(12)i Matko Čilag(75),gosti:/.

Dinamo (Č) - Podravac (S)         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vargović,Selenić,Hrženjak, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Bojan Kujavić(27 i 34),Marijo Košorog(4),Mateo Hrkač(40 sa 11m),Ivica Potočnik (49),Marinko Jaklić(61),Renato Škulj(67)i Filip Kujavić(85),gosti:/. LISTA STRIJELACA:24 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 22 gola:Karlo Petrinić(Graničar),Ivan Vuković (Munja),Zdenko Lončarek(Suhopolje)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 20171273-11 52
2. Mikleuš MikleušMikleuš 20171256-18 52
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20123545-23 39
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 2092942-43 29
5. Rezovac RezovacRezovac 2077638-32 28
6. Voćin VoćinVoćin 2083937-48 27
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2066835-42 24
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20731041-56 24
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20731028-48 24
10. Munja Veliki RastovacMunja 20641037-43 22
11. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 20641027-38 22
12. Lukač 05 LukačLukač 05 2056935-53 21
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20531238-46 18
14. Crnac CrnacCrnac 20421424-55 14

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Dinamo (Č), Lukač, 29.4.2017. u 16,3o
Zrinski (NB) - Suhopolje, Nova Bukovica, 30.4.2017. u 16,3o
Mikleuš - Crnac, Mikleuš, 30.4.2017. u 16,3o
Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 10.5.2017. u 17,00
Graničar (Ok) - Bratstvo, Okrugljača, 30.4.2017. u 16,3o
Munja - Mladost 1930 (Čađ), Crnac, 30.4.2017. u 16,3o
Rezovac - Voćin, Rezovac, 30.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.