Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Lukač 05 - Munja         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Božić,Herent,Grujić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(21 i 30)i Željko Medić(84),gosti:/.

Podravac (S) - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Ličinić Saša,Orač, delegat: Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Nikola Plavšić(19 i 50).

Crnac - Omladinac         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Minauf D.,Szebenji, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darijo Gracek(39),gosti:Filip Vida(84).

Voćin - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Selenić,Vencl, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ante Vicić(4 i 84)i Goran Kizivat(18),gosti:Darko Kokoška(34 i 87 sa 11m).

Bratstvo - Dinamo (Č)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Blažević I.,Brkić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Marković(32 i 66)i Mario Novosel(31),gosti:Velimir Tresk(10).

Zrinski (NB) - Rezovac         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Babić,Stojnović, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Lukić(25 sa 11m)i Josip Bistrović(55),gosti:Alen Đureš(15 i 35)i Ivan Krznarić(88).

Bilogora 1947 - Mikleuš         1 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Ugarković,Šantić,Mesarić, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Toljan(63),gosti:Ivan Ivčić(22),Filip Mrva(35)i Dejan Stanić(44). LISTA STRIJELACA: 28 golova: Darko Kokoška(Mladost), 19 golova: Boris Bihar(Voćin),16 golova: Lovro Štefanec(Lukač-05),Vanja Dežmarić(Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 20154175-10 49
2. Voćin VoćinVoćin 20154157-20 49
3. Rezovac RezovacRezovac 20141550-31 43
4. Mikleuš MikleušMikleuš 20133447-22 42
5. Lukač 05 LukačLukač 05 20114554-24 37
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20112743-36 35
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20811144-39 25
8. Munja Veliki RastovacMunja 2074924-29 25
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2074933-47 25
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20531225-64 18
11. Crnac CrnacCrnac 20451123-49 17
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 20441229-52 16
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20231530-57 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 20141510-64 7

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Podravac (S), Sopje, 4.5.2016. u 17,00
Omladinac - Suhopolje, Korija, 1.5.2016. u 16,3o
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 1.5.2016. u 16,3o
Mikleuš - Zrinski (NB), Mikleuš, 1.5.2016. u 16,3o
Rezovac - Bratstvo, Rezovac, 1.5.2016. u 16,3o
Dinamo (Č) - Voćin, Četekovac, 1.5.2016. u 16,3o
Mladost (Čač) - Crnac, Čačinci, 1.5.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.