Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Bilogora 1947 - Papuk         1 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Gomerčić,Herent,Vinovrški, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(59),gosti:Antonio Vratković(14 i 65 sa 11m),Toni Ramić(11),Deni Kelava (18),Benjamin Radinković(36)i Alen Egner(86).

Munja - Napredak         9 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Nađ,Vencl,Selenić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(32,37,70,80 i 87), Mario Duspara(11,56 i 74)i David Lehpamer(22), gosti:Mihael Šoštar(51).

Mikleuš - Lukač 05         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Szebenji,Ramić, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Tomislav Škvarić(66).

Bratstvo - Rezovac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Vidović-Volenik,Duvnjak, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Kristić(49),gosti:Goran Serenčeš(39).

Voćin - Crnac         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Hrženjak, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Kizivat(63),gosti:/.

Zrinski (NB) - Turanovac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Brdarić L.,Kokorić, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Čančar(54).

Podravac (S) - Mladost (Čač)         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Orač,Dežmarić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Danijel Podmanicki(12)i Ivan Jukić(22). LISTA STRIJELACA:24 zgoditaka:Deni Kelava(Papuk), 23 zgoditka:Darko Kokoška(Munja),18 zgoditaka: Lovro Štefanec(Lukač-05),15 zgoditaka:Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 20163174-24 51
2. Voćin VoćinVoćin 20151438-18 46
3. Lukač 05 LukačLukač 05 20133466-23 42
4. Munja Veliki RastovacMunja 20122649-22 38
5. Mikleuš MikleušMikleuš 20122643-33 38
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20113643-31 36
7. Rezovac RezovacRezovac 2094736-22 31
8. Crnac CrnacCrnac 2083939-44 27
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20811144-47 25
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20701333-50 21
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20611333-54 19
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 20521321-38 17
13. Turanovac TuranovacTuranovac 20221615-66 8
14. Napredak RušaniNapredak 20131625-87 6

Sljedeće kolo

Papuk - Rezovac, Orahovica, 2.5.2015. u 16,3o
Napredak - Zrinski (NB), Rušani, 2.5.2015. u 16,3o
Lukač 05 - Munja, Lukač, 2.5.2015. u 16,3o
Podravac (S) - Bratstvo, Sopje, 3.5.2015. u 16,3o
Turanovac - Voćin, Turanovac, 3.5.2015. u 16,3o
Crnac - Bilogora 1947, Crnac, 3.5.2015. u 16,3o
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 3.5.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.