Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Lukač 05 - Munja         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Vecko M.,Vencl, delegat: Lončar Mladen
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(68 i 69)i Antonio Babec(75),gosti:/.

Napredak - Mladost (Čač)         4 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Ivačić,Minauf D.,Orač, delegat: Herent
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Siniša Subota(15),Mario Jozić(44),Antonio Jugović(83 sa 11m)i Mario Zagorac(90),gosti:Velimir Tresk(33 i 52),Ivan Mužar(27),Tomislav Perković(66 sa 11m)i Marko Nemeth(81).

Papuk - Podravac (S)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Loparac,Kečkiš, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mladen Filipović(13 sa 11m i 82 sa 11m),gosti:Josip Zajček(3 i 85).

Voćin - Turanovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Djajkić,Ličinić Saša, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Leopold Perić(8 sa 11m)i Ivan Čović(61),gosti:/.

Mikleuš - DOŠK         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Špiranec, delegat: Jelić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dino Lejlić(5,76 i 85)i Matej Potočki(51),gosti:Ivan Mujić(29).

Bilogora 1947 - Rezovac         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ugarković,Gašparić,Sabljak, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 160. Strijelci:domaći:Kristijan Blažeković(43 sa 11m i 83 sa 11m),Ivan Pernar(7),Matej Ivoš(68)i Mario Horvat(70),gosti:/.

Crnac - Pitomača         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Valent,Grujić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darijo Najcer(69),gosti:Hrvoje Filipović(68),Matija Veličan(73)i Filip Škaro(84). *****LISTA BSTRIJELACA***** 23 gola:Darko Kokoška(Munja),22 gola:Ivan Vuković(Voćin),17 golova:Deni Kelava(Papuk)i Srećko Jelen Crnac),15 golova:Marko Neneth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 20154165-15 49
2. Voćin VoćinVoćin 20152367-23 47
3. Papuk OrahovicaPapuk 20142475-24 44
4. Munja Veliki RastovacMunja 20132550-30 41
5. Mikleuš MikleušMikleuš 20112737-36 35
6. Pitomača PitomačaPitomača 20103748-27 33
7. Crnac CrnacCrnac 20901146-44 27
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 2083932-43 27
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20731044-46 24
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20711236-58 22
11. Napredak RušaniNapredak 20631145-61 21
12. Rezovac RezovacRezovac 20601431-52 18
13. Turanovac TuranovacTuranovac 20501531-69 15
14. DOŠK DolciDOŠK 20111812-91 4

Sljedeće kolo

Crnac - Lukač 05, Crnac, 27.4.2014. u 16,3o
Pitomača - Bilogora 1947, Pitomača, 27.4.2014. u 16,3o
Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 27.4.2014. u 16,3o
DOŠK - Papuk, Dolci, 27.4.2014. u 16,3o
Podravac (S) - Napredak, Sopje, 27.4.2014. u 16,3o
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 27.4.2014. u 16,3o
Turanovac - Munja, Turanovac, 27.4.2014. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.