Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Virovitica - DOŠK         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vecko M.,Gašparić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Ante Mikulić(9i73),Kristijan Tadić(26),Ivan Devčić(53)i Vedran Grubić(71), gosti:Ivan Mujić(78i 87),

Mikleuš - Gradina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Vidović,Kelečić, delegat: Branko Zeman


Voćin - Munja         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ramić M.,Ličinić Si.,Sabljak, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Emanuel Jaković(20),Josip Andrejić(34),Marko Lah(41)i Boris Bihar(82), gosti:Luka Kunštek(86),

Bratstvo - Mladost (Čač)         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Lončar,Dežmarić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Židak(65)i Mario Pšihistal(87),gosti:Mario Kovač(24),Marko Nemeth(25)i Marin Čavić(58),

Rezovac - Bilogora 1947         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Loparac,Valent, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Nikola Suvajac(24), gosti:/

Omladinac - Pitomača         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Blažević,Vinovrški, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Tino Habijanić(44), gosti:Marijan Mikec(9i85)iDominik Veličan(20),

Standard - Lukač 05         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Herent,Grujić,Šantić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/ gosti:Ivan Egri(24i41)i Siniša Subota(66i76),

Crnac - Turanovac         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Ličinić Sa.,Minauf, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Darijo Najcer(66)i Nikica Nerovčić(90),gosti:Slađan Đak(82), *****LISTA STRIJELACA***** 18 golova : Ante Mikulić(Virovitica), 17 golova : Filip Škaro(Virovitica), 16 golova : Velimir Tresk(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 20180284-9 54
2. Lukač 05 LukačLukač 05 20141552-14 43
3. Pitomača PitomačaPitomača 20124444-19 40
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20122646-31 38
5. Rezovac RezovacRezovac 20113639-24 36
6. Voćin VoćinVoćin 20103742-29 33
7. Munja Veliki RastovacMunja 2085736-35 29
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 2092927-32 29
9. Crnac CrnacCrnac 2092925-44 29
10. DOŠK DolciDOŠK 20821035-43 26
11. Mikleuš MikleušMikleuš 20711225-34 22
12. Turanovac TuranovacTuranovac 20621227-47 20
13. Gradina GradinaGradina 20541128-49 19
14. Omladinac KorijaOmladinac 20431317-49 15
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 20421418-59 14
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20341323-50 13

Sljedeće kolo

Gradina - Crnac, Gradina, 15.4.2012. u 17,oo
Turanovac - Standard, Turanovac, 15.4.2012. u 17,oo
Pitomača - Rezovac, Pitomača, 15.4.2012. u 17,oo
Bilogora 1947 - Bratstvo, Špišić Bukovica, 15.4.2012. u 17,oo
Mladost (Čač) - Voćin, Čačinci, 15.4.2012. u 17,oo
Munja - DOŠK, Veliki Rastovac, 15.4.2012. u 17,oo
Mikleuš - Virovitica, Mikleuš, 14.4.2012. u 17,oo
Lukač 05 - Omladinac, Suhopolje, 15.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.