Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Lukač 05 - Munja         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Barčan,Dežmarić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:Lovro Štefanec(85 sa 11m i 87), gosti:Jelen(43),Leo Kučera(81)i Samardjić(90),

Gradina - Rezovac         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Šantić,Gašparić, delegat: Špondreht
Gledatelja oko 200. Strijelci:domači:Gojmerac(67)i Injac(86), gosti:Šarić(28 i 48 sa 11m),

DOŠK - Omladinac         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Vidović B.,Ličinić Sa., delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domači:Dedaj(64),Rokić(81)i Kolar(85), gosti:Grubić(6)i Giba(48),

Bratstvo - Turanovac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Lončar,Vargović, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Karnik(19), gosti:Miota(23)i Borić(58),

Bilogora 1947 - Dinamo (KD)         4 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Špiranec,Blažević,Ivačić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Lukačević(5),Toljan(25),Ivoš(33) Vlaisavljević(41), gosti:Ivanešić(84),

Mladost (Čač) - Voćin         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Minauf,Gebaj, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domači:Biondić(74),Kovač(84)i Tresk(89) gosti:Bihar(9),

Crnac - Napredak         5 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Ramić P.,Valent, delegat: Zeman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domači:Podmanicki(18i89)Nerovčić(40i60) i Josip Damjan(16), gosti:Jurišić(81)i Zagorac(87), *****Lista strijelaca***** 21 gol: Srečko Jelen(Munja), 18 golova: Lovro Štefanec(Lukač-05), Stipo Đak(Bilogora), Tihomir Šarić(Rezovac), 17 golova: Andreas Černeli(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 20143360-12 45
2. Rezovac RezovacRezovac 20134358-22 43
3. Munja Veliki RastovacMunja 20132549-17 41
4. Voćin VoćinVoćin 20104636-24 34
5. Turanovac TuranovacTuranovac 20104630-28 34
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 2094736-33 31
7. Omladinac KorijaOmladinac 2086635-28 30
8. Gradina GradinaGradina 2084830-27 28
9. Crnac CrnacCrnac 20641033-44 22
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20631125-55 21
11. DOŠK DolciDOŠK 20541127-44 19
12. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20541129-47 19
13. Napredak RušaniNapredak 20451130-50 17
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20151419-66 8

Sljedeće kolo

Crnac - Lukač 05, Crnac, 1.5.2011. u 17,oo
Napredak - Mladost (Čač), Rušani, 1.5.2011. u 17,oo
Voćin - Bilogora 1947, Voćin, 1.5.2011. u 17,oo
Dinamo (KD) - Bratstvo, Kapela Dvor, 1.5.2011. u 17,oo
Turanovac - DOŠK, Turanovac, 1.5.2011. u 17,oo
Omladinac - Gradina, Korija, 1.5.2011. u 17,oo
Rezovac - Munja, Rezovac, 1.5.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.