Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Mladost (Čač) - Gradina         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ M.- Ličinić Saša- Hrženjak M., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ugarković (22 sa 11m), Šimek (86). Gosti : Juhas (17).

Podravac (S) - Ćeralije         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan M.- Vidović-Volenik B.- Gobac M. , delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Androš (22),Rastija (54),Matić (80),Lončarek (86 sa 11m). Gosti :/.

Sloga (Z) - Mikleuš         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kristić N.- Lješčak Mario- Brkić M., delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Rupčić (15),Duspara M. (54),Turković (76). Gosti : Dujmić (90).

Borova - Bušetina 1947         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić A.- Stojnović Z.- Penava E., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Obžetić (34,76,87 sa 11m). Gosti : Petrinić (72,90+2).

Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.- Selenić H.- Rakitničan D., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Šomođi (4). Gosti : Viljevac (52).

Voćin - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Ferić M.- Herent D., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Čović Hrvoje (17 sa 11m). Gosti :/.

Dinamo (Č) - Slavonija         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Gašparić M.- Majstorović Ivona, delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Bogati Dorian (57).***LISTA STRIJELACA***32 gola Petrinić Karlo (3 KU) (NK Graničar Bušetina) 29 Rupčić Florijan (1 KU) (NK Sloga Zdenci) 25 Milinović Dino (1 KU) (NK Bratstvo (GB)) 19 Perić Franjo (2 KU) (NK Voćin) 17 Juhas Zvonimir (5 KU) (NK Gradina) 16 Dorinka Matej (4 KU) (NK Dinamo Četekovac) Jerešić Mateo (2 KU) (NK Slavonija Sladojevci) 14 Lončarek Zdenko (8 KU) (NK Podravac (So)) 13 Obžetić Darko (3 KU) (NK Borova) 11 Šoštar Mihael (NK Gradina) 10 Dunković Igor (3 KU) (NK Slavonija Sladojevci) Hokman Leo (3 KU) (NK Bratstvo (GB)) Ugarković Ivan (1 KU) (NK Mladost Čačinci) 9 Boroša Mihael (3 KU) (NK Rezovac) Fotez Patrik (NK Slavonija Sladojevci) Periša Dario (2 KU) (NK Mladost Čačinci) 8 Šomođi Robert (1 KU) (NK Mladost 1930) Štefanec Lovro (NK Graničar Bušetina) 7 Duspara Mario (1 KU) (NK Sloga Zdenci) Fučkar Alen (NK Graničar Bušetina) Jagica Ronald (NK Graničar Bušetina) Mužar Ivan (3 KU) (NK Mladost Čačinci) Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 5 6 Brlas Janko (NK Graničar Bušetina) Ibričić Hrvoje (NK Mladost Miljevci) Jančić Josip (NK Mikleuš) Nreca Mario (NK Rezovac) Podmanicki Danijel (NK Mladost Miljevci) Ramić Toni (NK Mladost Čačinci) Turković Patrik (1 KU) (NK Sloga Zdenci)

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20172170-14 53
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 20143367-27 45
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20132565-25 41
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20131646-35 40
5. Voćin VoćinVoćin 20123537-23 39
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1993744-30 30
7. Slavonija SladojevciSlavonija 201001041-40 30
8. Rezovac RezovacRezovac 1975739-32 26
9. Borova BorovaBorova 20731030-42 24
10. Gradina GradinaGradina 1964936-44 22
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1956822-37 21
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20551027-52 20
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 19521227-60 17
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20351238-45 14
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20341325-49 13
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Mladost (Čač), Četekovac, 18.4.2021. u 17:00
Slavonija - Voćin, Sladojevci, 18.4.2021. u 17:00
Mladost (Mi) - Mladost 1930 (Čađ), Miljevci, 18.4.2021. u 17:00
Bratstvo - Borova, Gornje Bazje, 17.4.2021. u 17:00
Rezovac - Sloga (Z), Virovitica, 18.4.2021. u 17:00
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 18.4.2021. u 17:00
Ćeralije - Gradina, Ćeralije, 18.4.2021. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.