Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Lukač 05 - Suhopolje         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Valent,Kokorić, delegat: Špiranec
Gledatelja 250. Strijelci :Domaći:/. Gosti :Sertić (12),Babec (15),Lončarek (72),Ibriks (85),Ivačić (90).

Bratstvo - Podravac (S)         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Blažević T.,Brkić,Duvnjak, delegat: Blažičević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Hokman (25 sa 11m), Abalić (65),Kristić (68,85). Gosti :Krušelj (51,78).

Rezovac - Mikleuš         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Kovač S.,Majstorović I., delegat: Jelić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Ilijašević (18),Ž. Medić (29),Bazijanac (65). Gosti :Jančić (73),H. Kraljik (79).

Graničar (Ok) - Bušetina 1947         2 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Fabijanac,Loparac G.,Orač, delegat: I. Blažević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Cik(12 sa 11m), Petrinić (44). Gosti :Popović (16),J. Brlas (41).

Dinamo (Č) - Sloga (Z)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Ličinić Saša,Sertić, delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći :R. Kristić (50). Gosti :Nikolić (40).

Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Babić,Čović, delegat: Babić
Gledatelja 110. Strijelci :Domaći :Ugarković (28),Ramić (34). Gosti :Šomođi (83).

Slavonija - Voćin         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Mesarić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Vencl (4),I. Dunković (51 sa 11m). Gosti :Gusić (6,83),Tomić (79 autogol).

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 20180295-17 54
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20150556-31 45
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 20114551-29 37
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20104648-33 34
5. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 2094752-44 31
6. Voćin VoćinVoćin 2093837-36 30
7. Lukač 05 LukačLukač 05 2084829-36 28
8. Rezovac RezovacRezovac 2074938-41 25
9. Mikleuš MikleušMikleuš 2074935-40 25
10. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20811133-48 25
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 2066844-50 24
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20551044-58 20
13. Slavonija SladojevciSlavonija 20431323-56 15
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 20121717-83 5

Sljedeće kolo

Slavonija - Lukač 05, Sladojevci, 5.5.2019. u 17:00
Sloga (Z) - Graničar (Ok), Dolci, 5.5.2019. u 17:00
Podravac (S) - Suhopolje, Nova Šarovka, 5.5.2019. u 17:00
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 5.5.2019. u 17:00
Mladost 1930 (Čađ) - Dinamo (Č), Čađavica, 5.5.2019. u 17:00
Bušetina 1947 - Rezovac, Bušetina, 5.5.2019. u 17:00
Mikleuš - Bratstvo, Mikleuš, 5.5.2019. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.