Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 20. kola

Lukač 05 - Omladinac         8 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,,Dežmarić,Štauduar, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Davor Rajhert(31),Velimir Viljevac(43,89),Andrejas Černeli(50,51),Lovro Štefanec(60,86),Dejan Demo(76) Gosti:Vedran Grubić(26)

Turanovac - Sloga (Z)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: I.Vecko,Barčan,Gojmerac, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Alen Žitković(8),Ivan Mareković(40),Darko Markulin(53),Kristijan Pakšec(67,88)

Gradina - Sokol         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: M.Vecko,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Kostelac
Strijelci:Domaći:Dejan Peić(20,51 iz 11m),Radomir Jurišić(39),Vanja Špoljarić(82) Gosti:Siniša Subota(56 iz 11m)

Crnac - Dinamo (KD)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Stošić,Grđan, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Darijo Najcer(63,73) Gosti:Tihomir Šarić(75 iz 11m)

Rezovac - Munja         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Vinovrški.,Ivačić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Dalibor Ladović(10),Nikola Petrović(34)

Voćin - Mikleuš         1 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Lončar,Blažević,Minauf, delegat: Duvnjak
Strijelci:Domaći:Igor Dunković(10 iz 11m) Gosti:Dragan Trupina(4),Alen Mazalica(29 iz 11m),Krešimir Crvenka(36)

Bilogora 1947 - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Keškiš,Šantić,Marinović, delegat: Vrbaslija


Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 20143356-16 45
2. Voćin VoćinVoćin 20142455-26 44
3. Munja Veliki RastovacMunja 20123552-16 39
4. Lukač 05 LukačLukač 05 20112745-30 35
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20102833-34 32
6. Turanovac TuranovacTuranovac 2094739-34 31
7. Rezovac RezovacRezovac 20101929-31 31
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 2092937-35 29
9. Gradina GradinaGradina 20801229-46 24
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20631128-57 21
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20551027-29 20
12. Crnac CrnacCrnac 20621227-44 20
13. Omladinac KorijaOmladinac 20531224-54 18
14. Sokol MilanovacSokol 20421425-54 14

Sljedeće kolo

Mikleuš - Rezovac, Mikleuš, 2.5.2009. u 17,00
Bilogora 1947 - Lukač 05, Špišić Bukovica, 3.5.2009. u 17,00
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 3.5.2009. u 17,00
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 3.5.2009. u 17,00
Dinamo (KD) - Gradina, Kapela Dvor, 3.5.2009. u 17,00
Sokol - Turanovac, Milanovac, 3.5.2009. u 17,00
Sloga (Z) - Omladinac, Zdenci, 3.5.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.