Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Omladinac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Herent, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(32 i 88),Lovro Štefanec (21 sa 11m)i Miroslav Ćor(80),gosti:/.

Podravac (S) - Rezovac         0 : 11 ( 0 : 5 )
Suci: Majstorović L.,Grujić,Minauf D., delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Vanja Dežmarić(9,38 sa 11m,47,61 i 71),Goran Serenčeš(25 i 88),Siniša Subota(36 i 51)i Dario Kovačević(43 i 69).

Mikleuš - Dinamo (Č)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Babić,Szebenji, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Ivčić(3)i Jurica Šantić(16), gosti:/.

Munja - Mladost (Čač)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Medved,Brdarić M., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Jukić(40).

Bilogora 1947 - Suhopolje         2 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Vargović,Gašparić,Orač, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(19)i Stipo Đak(23),gosti:Stjepan Rajnović(2),Matej Androš(20),Nikola Menegati(63 sa 11m),Zdenko Lončarek(82)i Mihael Vuković(86).

Zrinski (NB) - Crnac         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej,Kemper,Ličinić Saša, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Milenko Beneš(48,78 i 79),Tomislav Lukić(38)i Drago Zdelar(90),gosti:Dario Petrović(89).

Bratstvo - Voćin         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Vidović-Volenik,Majstorović I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Boris Bihar(70)i Ante Vicić (73). LISTA STRIJELACA: 5 zgoditaka : Vanja Dežmarić (Rezovac),3 zgoditka : Dario Kovačević(Rezovac), Tomislav Škvarić(Lukač-05), Nikola Kristić (Bratstvo),Milenko Beneš(Zrinski)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 220013-1 6
2. Lukač 05 LukačLukač 05 21107-3 4
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 21106-2 4
4. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 21108-5 4
5. Mikleuš MikleušMikleuš 21104-2 4
6. Voćin VoćinVoćin 21103-1 4
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21103-2 4
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21017-3 3
9. Munja Veliki RastovacMunja 21012-2 3
10. Crnac CrnacCrnac 21014-6 3
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20021-4 0
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20023-8 0
13. Omladinac KorijaOmladinac 20021-6 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20021-18 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Zrinski (NB), Suhopolje, 5.9.2015. u 17,oo
Voćin - Podravac (S), Voćin, 16.9.2015. u 17,oo
Crnac - Bratstvo, Crnac, 6.9.2015. u 17,oo
Omladinac - Bilogora 1947, Korija, 6.9.2015. u 17,oo
Mladost (Čač) - Lukač 05, Čačinci, 6.9.2015. u 17,oo
Dinamo (Č) - Munja, Četekovac, 6.9.2015. u 17,oo
Rezovac - Mikleuš, Rezovac, 6.9.2015. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.