Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Turanovac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vidović B,Majstorović L., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(30 i 46),Lovro Štefanec(5)i David-Mario Bognar(22 autogol),gosti:/.

Podravac (S) - Papuk         1 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Špoljarić,Lončar,Špiranec, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marijan Velić(47 autogol),gosti: Deni Kelava(10 i 31 sa 11m),Benjanim Radinković(37 i 53),Benjanim Špoljarić(63 i 68)i Denis Kiris(79).

Bratstvo - Napredak         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Šantić,Gašparić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(18),Nikola Marinović(20),Slaven Slanac(50),Mario Karnik(65)i Dario Čančar(88),gosti:Stjepan Rajnović(36).

Mladost (Čač) - Crnac         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Hrženjak,Vencl, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(11),Marin Čavić(53)i Stipica Bušljeta(67),gosti:Ante Čavić(60 i 82)i Renato Kučera(32).

Mikleuš - Rezovac         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko M.,Babić,Medved, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći/,gosti:/.

Munja - Bilogora 1947         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Brdarić L.,Puškarić Marij., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(45),Petar Burcar(89)i Ivo Dujmić(92),gosti:Roberto Meseš(2)i Siniša Vlaisavljević(65).

Zrinski (NB) - Voćin         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Valent,Minauf, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/, gosti:Nikola Krstić(54 i 82). LISTA STRIJELACA : 4 zgoditka : Deni Kelava(Papuk)i Tomislav Škvarić(Lukač-05),3 zgoditka:Benjamin Špoljarić(Papuk),Nikola Kristić(Voćin)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 220010-2 6
2. Voćin VoćinVoćin 22004-0 6
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21107-3 4
4. Lukač 05 LukačLukač 05 21107-3 4
5. Mikleuš MikleušMikleuš 21102-1 4
6. Rezovac RezovacRezovac 21101-0 4
7. Munja Veliki RastovacMunja 21013-4 3
8. Crnac CrnacCrnac 20206-6 2
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20114-6 1
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 20112-4 1
11. Napredak RušaniNapredak 20113-7 1
12. Turanovac TuranovacTuranovac 20112-6 1
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20023-5 0
14. Podravac (S) SopjePodravac (S) 20021-8 0

Sljedeće kolo

Papuk - Mikleuš, Orahovica, 6.9.2014. u 17,oo
Lukač 05 - Napredak, Lukač, 6.9.2014. u 17,oo
Voćin - Bratstvo, Voćin, 7.9.2014. u 17,oo
Bilogora 1947 - Zrinski (NB), Špišić Bukovica, 7.9.2014. u 17,oo
Rezovac - Munja, Rezovac, 7.9.2014. u 17,oo
Crnac - Podravac (S), Crnac, 7.9.2014. u 17,oo
Turanovac - Mladost (Čač), Turanovac, 7.9.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.