Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - DOŠK         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Vecko M.,Blažević I., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(49 i 51),Antonio Babec(80 i 88),Željko Medić(35)i Davor Rajhert(43),gosti:/.

Pitomača - Mladost (Čač)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Gašparić,Vencl, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ivica Blaga(5)i Hrvoje Filipović(27),gosti:/.

Papuk - Napredak         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Minauf,Brkić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Deni Kelava(34),Denis Prša(48)i Tomislav Bušljeta(64),gosti:Mario Zagorac(80).

Rezovac - Podravac (S)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Šantič,Vidović B., delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario Grgić(22 sa 11m).

Crnac - Turanovac         7 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Lončar,Babić,Ličinić Saša, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Srećko Jelen(48,50 i 60),Darijo Najcer(13),Dražen Špoljarić(25),Renato Kučera(31)i Ivan Barukčić(76),gosti:Dejan Radovanović(36)i Velimir Viljevac(79 sa 11m).

Bilogora 1947 - Munja         2 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Gomerčić,Valent,Grujić, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Stipo Đak(13)i Siniša Vlaisavljević(24),gosti:Darko Kokoška(21 i 44).

Mikleuš - Voćin         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Loparac,Medved, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Ivan Ivčić(45),gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 4 gola : Ivan Vuković(Voćin)i Darko Kokoška(Munja),3 gola : Velimir Viljevac(Turanovac) i Srećko Jelen(Crnac)i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 22009-0 6
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 22005-0 6
3. Munja Veliki RastovacMunja 21107-3 4
4. Voćin VoćinVoćin 21017-4 3
5. Rezovac RezovacRezovac 21014-1 3
6. Crnac CrnacCrnac 21018-7 3
7. Pitomača PitomačaPitomača 21013-2 3
8. Napredak RušaniNapredak 21013-3 3
9. Papuk OrahovicaPapuk 21013-4 3
10. Mikleuš MikleušMikleuš 21011-2 3
11. Turanovac TuranovacTuranovac 21014-8 3
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 20115-9 1
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20020-6 0
14. DOŠK DolciDOŠK 20020-10 0

Sljedeće kolo

Napredak - Lukač 05, Rušani, 7.9.2013. u 16,3o
Voćin - Papuk, Voćin, 7.9.2013. u 16,3o
Munja - Mikleuš, Veliki Rastovac, 8.9.2013. u 16,3o
Turanovac - Bilogora 1947, Turanovac, 8.9.2013. u 16,3o
Mladost (Čač) - Crnac, Čačinci, 8.9.2013. u 16,3o
Podravac (S) - Pitomača, Sopje, 8.9.2013. u 16,3o
DOŠK - Rezovac, Dolci, 8.9.2013. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.