Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Crnac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Ivačić,Barčan, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Nikola Menegati(82 iz 11m),Marko Tomić(90) Gosti:/

Mikleuš - Papuk         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Vidović,Brkić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Dino Lejlić(17) Gosti:Denis Prša(17,37),Antonio Vratković(52)

Bilogora 1947 - Rezovac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Minauf,Vecko M., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Kristijan Blažeković(68),Slađan Djak(72) Gosti:/

Voćin - Turanovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Đajkić,Ličinić Sa., delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Siniša Subota(41)

Pitomača - DOŠK         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Blažević I.,Šantić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Tihomir Tenjeri(10) Gosti:/

Munja - Mladost (Čač)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Valent, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Ivan Kolar(43),Ante Rosan(43),Darko Kokoška(53),Dejan Brusač(87) Gosti:Toni Ramić(28),Boris Biondić(65)

Gradina - Podravac (S)         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić M.,Loparac,Ličinić Siniša, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dejan Peić(63) Gosti:Marko Matić(10),Josip Zajček(77) *****LISTA STRIJELACA***** 4 gola : Darko Kokoška(Munja), 3 gola : Kristijan Blažeković(Bilogora), 2 gola : Mario Kemper(D.O.Š.K.),Denis Prša(Papuk) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22006-0 6
2. Papuk OrahovicaPapuk 22007-3 6
3. Munja Veliki RastovacMunja 22008-5 6
4. Turanovac TuranovacTuranovac 22004-1 6
5. Lukač 05 LukačLukač 05 21105-3 4
6. Voćin VoćinVoćin 21012-1 3
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21015-5 3
8. Pitomača PitomačaPitomača 21013-4 3
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21013-4 3
10. DOŠK DolciDOŠK 20113-4 1
11. Mikleuš MikleušMikleuš 20021-4 0
12. Rezovac RezovacRezovac 20021-5 0
13. Crnac CrnacCrnac 20020-4 0
14. Gradina GradinaGradina 20021-6 0

Sljedeće kolo

Papuk - Munja, Orahovica, 8.9.2012. u 17,oo
Podravac (S) - Bilogora 1947, Sopje, 9.9.2012. u 17,oo
Mladost (Čač) - Gradina, Čačinci, 9.9.2012. u 17,oo
DOŠK - Mikleuš, Dolci, 9.9.2012. u 17,oo
Crnac - Pitomača, Crnac, 9.9.2012. u 17,oo
Turanovac - Lukač 05, Turanovac, 9.9.2012. u 17,oo
Rezovac - Voćin, Rezovac, 9.9.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.