Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Virovitica - Turanovac         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Fabijanac,Gomerčić,I.Vecko, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Vedran Grubić(31,36,42),Vlatko Lach(34),Kristijan tadić(61 iz 11m,64) Gosti:/

Gradina - Lukač 05         1 : 7 ( 1 : 1 )
Suci: špoljarić,Valent,Vargović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja:150.Strijelci:Domaći:Elvis Glad(8) Gosti:Tomislav Škvarić(40,51,59 iz 11m,72 iz 11m),Nikola Menegati(76),Željko Medić(81),Siniša Subota(87)

Mikleuš - Pitomača         0 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Minauf,Milan Ramić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:/Gosti:Tihomir Tenjeri(55,69),Dragan Vaclavek(80,90)

Crnac - Bilogora 1947         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Đajkić,Gebaj, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Matej Ivoš(55,76)

Standard - Mladost (Čač)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Šantić,Brkić, delegat: Vlado Urtšanić
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Toni Makar(23) Gosti:Marko Nemeth(4),Velimir Tresk(31),Toni Ramić(75)

Omladinac - Munja         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Ivačić,M.Smrček, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Marko Šandrk(30),Andrej Čupen(48 iz 11m) Gosti:Robert Sudarić(11),Dario Uršanić(69)

Rezovac - DOŠK         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,I.Blažević,Krupa, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja.150.Strijelci:Domaći:Dalibor Ladović(77),Danijel Razum(90) Gosti:/

Bratstvo - Voćin         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Grujić,Orač, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Ivan Vuković(13),Davor Jozić(70) *****Lista strijelaca***** 5 golova : Kristijan Tadić(Virovitica) i Tomislav Škvarić(Lukač-05), 3 gola : Vedran Grubić(Virovitica) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 22009-1 6
2. Virovitica ViroviticaVirovitica 22009-2 6
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22008-2 6
4. Rezovac RezovacRezovac 22005-1 6
5. Pitomača PitomačaPitomača 21105-1 4
6. Munja Veliki RastovacMunja 21104-2 4
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21103-1 4
8. Voćin VoćinVoćin 21013-3 3
9. DOŠK DolciDOŠK 21013-3 3
10. Omladinac KorijaOmladinac 20113-5 1
11. Mikleuš MikleušMikleuš 20111-5 1
12. Gradina GradinaGradina 20112-8 1
13. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20022-5 0
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 20021-5 0
15. Crnac CrnacCrnac 20021-7 0
16. Turanovac TuranovacTuranovac 20020-8 0

Sljedeće kolo

Voćin - Virovitica, Voćin, 4.9.2011. u 17,oo
DOŠK - Bratstvo, Dolci, 4.9.2011. u 17,oo
Munja - Rezovac, Veliki Rastovac, 4.9.2011. u 17,oo
Mladost (Čač) - Omladinac, Čačinci, 4.9.2011. u 17,oo
Bilogora 1947 - Standard, Špišić Bukovica, 4.9.2011. u 17,oo
Pitomača - Crnac, Pitomača, 4.9.2011. u 17,oo
Lukač 05 - Mikleuš, Lukač, 3.9.2011. u 17,oo
Turanovac - Gradina, Turanovac, 4.9.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.