Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Dinamo (KD)         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Lončar,Dežmarić, delegat: Ivan Duvnjak
gledatelja:130 Strijelci:domaći:Černeli 2(25i41)i Štefanec(44) gosti:Peula(76)

Voćin - Turanovac         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Valent,Gebaj, delegat: Ivan Jelić
gledatelja:oko 100 strijelci:domaći:Vrkić 2(66i87),Jaković(23)iBiča- nić(71) gosti:Miota(80)

Napredak - Omladinac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Minauf,Ivačić, delegat: Slavko Stojanović
gledatelja:150 strijelci:domaći:B.Zagorac(31)iPotonjac(49) gosti:Dežmarić(59)

Crnac - Rezovac         2 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Grđan,Velić, delegat: Gojko Babić
gledatelja: oko 120 strijelci:domaći:Podmanicki 2(51i75) gosti:Szabo 2(78i87)i Jeftinija(65)

Mladost (Čač) - Munja         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Đajkić,P.Ramić, delegat: Željko Stipanić
gledatelja:150 strijelci:domaći:nitko gosti:Najcer(40)Burcar(84)iVida(90)

Bilogora 1947 - Gradina         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Blažević,Matić, delegat: Damir Vargović
gledatelja:150 strijelci:domaći:Đak(90 sa 11m) gosti:Duvnjak(44)

Bratstvo - DOŠK         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Mario Vecko,Šantić,Barčan, delegat: Zdenko Blažičević
gledatelja:50 strijelci:domaći:Brođanac(50) ***** strijelci ***** 5 golova : Stipo Đak(Bilogora) 4 gola : Andreas Černeli(Lukač-05 3 gola : Tihomir Šarić(Rezovac) i t.d.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Rezovac RezovacRezovac 22008-4 6
2. Lukač 05 LukačLukač 05 22006-2 6
3. Munja Veliki RastovacMunja 22005-1 6
4. Voćin VoćinVoćin 21105-2 4
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21106-4 4
6. Gradina GradinaGradina 21104-2 4
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21012-3 3
8. Napredak RušaniNapredak 21014-6 3
9. Omladinac KorijaOmladinac 20112-3 1
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20112-4 1
11. Turanovac TuranovacTuranovac 20112-5 1
12. Crnac CrnacCrnac 20023-5 0
13. DOŠK DolciDOŠK 20023-6 0
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20021-6 0

Sljedeće kolo

DOŠK - Lukač 05, Dolci, 12.9.2010. u 17,oo
Gradina - Bratstvo, Gradina, 12.9.2010. u 17,oo
Munja - Bilogora 1947, Veliki Rastovac, 12.9.2010. u 17,oo
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 12.9.2010. u 17,oo
Omladinac - Crnac, Korija, 12.9.2010. u 17,oo
Turanovac - Napredak, Turanovac, 12.9.2010. u 17,oo
Dinamo (KD) - Voćin, Kapela Dvor, 12.9.2010. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.