Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Rezovac - Voćin         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac G.- Resler T.- Duvnjak D. , delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Kovačević (25 sa 11m). Čović Hrvoje (21).

Slavonija - Bratstvo         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.- Kokorić D.- Stojnović Z., delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :Brozović (22,45). Gosti : Mrazović (38).

Mladost (Mi) - Mikleuš         1 : 5 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Ličinić Saša- Brdarić M. ., delegat: Budiša
Gledatelja 90. Strijelci : Domaći : Keler (85 sa 11m). Gosti : Jančić (46,59),Crvenka (61)Ivčić (66 sa 11m), Kokoška (88).

Dinamo (Č) - Podgorje         4 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Presečan M.- Kovač S.- Rakitničan D. ., delegat: Borbaš
Gledatelja 46. Strijelci : Domaći : Ibričić (58),Dorinka (71),Košorog (74),Dunković A (79),Puškadija (13 autogol). Gosti : Krmpotić T. (24).

Mladost (Čač) - Crnac         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Nađ M.- Loparac M.- Selenić H., delegat: Radočaj
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Ugarković (27,71,87),Mužar (38),Đorđević (79). Gosti : Marić(32).

Borova - Podravac (S)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović N.- Penava E.- Brkić M. . , delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Kucljak(57),Ibriks (76),Babec (81).

Gradina - Sloga (Z)         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta D.- Gašparić M.- Strusa A., delegat: Lozar
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Gradinjan(54). Gosti : Prlić (10,86),Duspara D (29),Nemeth (89).Sve utakmice 2. kola registriraju se postignutim rezultatima (čl- 33 Propozicije natjecanja).

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 22008-2 6
2. Mikleuš MikleušMikleuš 22007-2 6
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 22007-2 6
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 22006-1 6
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21013-1 3
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 21017-6 3
7. Slavonija SladojevciSlavonija 21013-3 3
8. Rezovac RezovacRezovac 20202-2 2
9. Voćin VoćinVoćin 20202-2 2
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 20112-3 1
11. Gradina GradinaGradina 20112-5 1
12. Borova BorovaBorova 20021-7 0
13. Podgorje PodgorjePodgorje 20023-10 0
14. Crnac CrnacCrnac 20021-8 0

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Rezovac, Zdenci, 5.9.2021. u 17:00
Podravac (S) - Gradina, Sopje, 5.9.2021. u 17:00
Crnac - Borova, Crnac, 5.9.2021. u 17:00
Podgorje - Mladost (Čač), Podgorje, 5.9.2021. u 17:00
Mikleuš - Dinamo (Č), Mikleuš, 5.9.2021. u 17:00
Bratstvo - Mladost (Mi), Gornje Bazje, 4.9.2021. u 17:00
Voćin - Slavonija, Voćin, 5.9.2021. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.