Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Mladost (Čač) - Mladost (Mi)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović N.- Gašparić M.- Godeč K., delegat: Penava
Gledatelja 130. Strijelci : Domaći : Mužar (3 sa 11m), Petrović (10),Buneta (20),Dragosavac (88). Gosti :/.

Slavonija - Bratstvo         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta D.- Gobac M.- Vukman D. , delegat: Fabijanac
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Jerešić (24),Cicvarić (66). Gosti : Milinović (4 sa 11m).

Dinamo (Č) - Bušetina 1947         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić J.- Loparac M.- Loparac G., delegat: Zagorac
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Dorinka (55 sa 11m). Gosti : Štefanec (23).

Voćin - Rezovac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ M.- Ličinić Saša- Hrženjak M. , delegat: Radočaj
Gledatelja 130. Strijelci : Domaći : Jozić (5),Jaković E. (81 sa 11m). Gosti : Nreca (36),Boroša (60).

Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić N.- Vidalina B.- Majstorović L., delegat: Lozar
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći : Martinčević (45). Gosti : Jančić (24,81).

Borova - Ćeralije         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan M.- Grujić B.- Lješčak M., delegat: Špiranec
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Stupar (60),Obžetić (72),Holec (88). Gosti : Dundović (12).

Omladinac - Gradina         3 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Culej J.- Ferić M.- Kokorić D., delegat: Budiša
Gledatelja 170. Strijelci : Domaći : Korenički (35),Jeličić (67),Štefanec (76). Gosti : Juhas (36,43,54),Vujčić (59),Blažićević (80).

Sloga (Z) - Podravac (S)         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ličinić Sin.- Selenić H.- Gebaj M., delegat: Babić
Gledatelja 250. Strijelci : Domaći : M. Duspara (90),Krušelj (90+4 autogol). Gosti : Tomašević (3),Rastija Marko (42).ISPRAVAK ZAPISNIKA. Temeljom članka 29 PNN HNS-a ,nakon zahtjeva kluba domaćina da je krivo upisan strijelac prvog zgoditaka Zebec.Kontaktirao sam službene osobe sa utakmice te su se oni uskladili i utvrdili da je strijelac Mario Duspara.

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 22009-6 6
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 21109-1 4
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21106-2 4
4. Rezovac RezovacRezovac 21106-2 4
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 21106-5 4
6. Mikleuš MikleušMikleuš 21103-2 4
7. Borova BorovaBorova 21016-5 3
8. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 21014-3 3
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21013-2 3
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21014-4 3
11. Slavonija SladojevciSlavonija 21012-9 3
12. Voćin VoćinVoćin 20203-3 2
13. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 20111-5 1
14. Omladinac KorijaOmladinac 20026-9 0
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 20021-5 0
16. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 20020-6 0

Sljedeće kolo

Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 23.8.2020. u 17:30
Gradina - Sloga (Z), Gradina, 23.8.2020. u 17:30
Ćeralije - Omladinac, Ćeralije, 23.8.2020. u 17:30
Mikleuš - Borova, Mikleuš, 23.8.2020. u 17:30
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ), Rezovac, 23.8.2020. u 17:30
Bušetina 1947 - Voćin, Bušetina, 23.8.2020. u 17:30
Bratstvo - Dinamo (Č), Gornje Bazje, 22.8.2020. u 17:30
Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 23.8.2020. u 17:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.