Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 2. kola

Lukač 05 - Munja         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Vecko M.,Šantić, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Ivan Škrablin(19)

Mikleuš - Dinamo (KD)         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Babić,Minauf, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(48,56,67),Bojan Kujavić(28),Zoran Kričančić(71) Gosti:Tihomir Šarić(43),Slavko Vidović(89)

Bratstvo - Sokol         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Barčan ,Marinović, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Predrag Krmar(23),Danijel Brođanac(61 iz 11m) Gosti:Matej Vujčić(25)

Bilogora 1947 - Sloga (Z)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Stanić,Vinovrški, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Stipo Djak(40),Dario Podnar(57) Matej Ivoš(75)

Voćin - Omladinac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Ramić P.,Vidović, delegat: Uršanić
Emanuel Jaković(18,80),Ivan Vuković(45),Ivica Gusić(71)

Rezovac - Turanovac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Horvatinović,Dežmarić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Danijel Nemet(3),Dalibor Ladović(51) Gosti:Kristijan Pakšec(49)

Crnac - Gradina         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Grđan,Velić, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Robert Sudarić(23),Darijo Najcer(63)

Ljestvica nakon 2. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mikleuš MikleušMikleuš 22008-3 6
2. Lukač 05 LukačLukač 05 22006-1 6
3. Voćin VoćinVoćin 21105-1 4
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 21104-1 4
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 21016-5 3
6. Rezovac RezovacRezovac 21013-3 3
7. Munja Veliki RastovacMunja 21011-1 3
8. Gradina GradinaGradina 21012-3 3
9. Crnac CrnacCrnac 21013-5 3
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 21014-7 3
11. Turanovac TuranovacTuranovac 20112-3 1
12. Omladinac KorijaOmladinac 20111-5 1
13. Sokol MilanovacSokol 20022-5 0
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 20022-6 0

Sljedeće kolo

Gradina - Lukač 05, Gradina, 14.9.2008. u 17,00
Turanovac - Crnac, Turanovac, 14.9.2008. u 17,00
Omladinac - Rezovac, Korija, 14.9.2008. u 17,00
Sloga (Z) - Voćin, Zdenci, 14.9.2008. u 17,00
Sokol - Bilogora 1947, Milanovac, 14.9.2008. u 17,00
Dinamo (KD) - Bratstvo, Kapela Dvor, 14.9.2008. u 17,00
Munja - Mikleuš, Veliki Rastovac, 14.9.2008. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.