Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 19. kola

Lukač 05 - Crnac         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Šantić,Brkić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Andreas Černeli(60 i 75),Ivan Krznarić(6),Hrvoje Pakšec(25),Domagoj Pakšec(80)i Siniša Subota(86),gosti:Toni Vukalović(84).

Voćin - Suhopolje         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš,Grujić, delegat: Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Slobodan Simonović(63),gosti:Zdenko Lončarek(26 i 40).

Podravac (S) - Mikleuš         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Selenić,Pigler,Orač, delegat: Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Butek(61),gosti:Matej Potočki(43 i 68),Hrvoje Kraljik(15)i Miroslav Rukavina(44).

Graničar (Ok) - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Ferić,Herent, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(25),gosti:Mario Košorog(90).

Munja - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Nađ,Szebenji,Stojnović, delegat: Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marijan Velić(63 sa 11m i 77 sa 11m)i Filip Kovačević(89),gosti:Stipe Čavić(29)i Vlado Maršić(40).

Zrinski (NB) - Bratstvo         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Minauf D.,Brdarić M., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Čosić(5)i Dejan Dundović (85),gosti:Danijel Brođanac()0 sa 11m).

Rezovac - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Duvnjak,Ivačić, delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Kovačević(24),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 24 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 22 gola:Karlo Petrinić(Graničar),15 golova: Zdenko Lončarek(Suhopolje),14 golova:Darko Kokoška(Munja), Ivan Vuković(Munja) i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 19161272-11 49
2. Mikleuš MikleušMikleuš 19161254-18 49
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 19113542-23 36
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1992842-40 29
5. Rezovac RezovacRezovac 1977538-31 28
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1973928-40 24
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1973940-53 24
8. Voćin VoćinVoćin 1973935-48 24
9. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1964925-35 22
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1956827-42 21
11. Lukač 05 LukačLukač 05 1956835-51 21
12. Munja Veliki RastovacMunja 19541034-42 19
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 19431235-44 15
14. Crnac CrnacCrnac 19421324-53 14

Sljedeće kolo

Suhopolje - Rezovac, Suhopolje, 22.4.2017. u 16,3o
Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 23.4.2017. u 16,3o
Crnac - Voćin, Crnac, 23.4.2017. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Zrinski (NB), Čađavica, 23.4.2017. u 16,3o
Bratstvo - Munja, Gornje Bazje, 23.4.2017. u 16,3o
Mladost (Čač) - Graničar (Ok), Čačinci, 23.4.2017. u 16,3o
Dinamo (Č) - Podravac (S), Četekovac, 23.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.