Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 19. kola

Papuk - Voćin         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Loparac,Šantić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 110. Strijelci:domaći:Deni Kelava(60)i Benjamin Špoljarić(73),gosti:Goran Kizivat(48)i Emanuel Jaković(56).

Lukač 05 - Podravac (S)         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Trupina,Kečkiš,Brdarić L., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Lovro Štefanec(9 sa 11m i 79 sa 11m),Tomislav Škvarić(47 i 58),Antonio Babec(11)i Josip Ivačić(50),gosti:/.

Napredak - Mikleuš         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Matić,Orač,Tatić, delegat: Zeman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(3),gosti:Hrvoje Ibričić(6)i Dejan Stanić(22).

Turanovac - Munja         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Gašparić,Vidović B., delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Vida(85)i Mario Duspara(90).

Crnac - Zrinski (NB)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Hrženjak,Ramić, delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Tomislav Bošnjak(89),gosti:/.

Mladost (Čač) - Bratstvo         4 : 5 ( 2 : 1 )
Suci: Teri,Babić,Ličinić Saša, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(36 sa 11m i 50),Ivan Šalković(30)i Matej Tolić(85),gosti: Mario Novosel(58 i 66),Danijel Brođanac(10),Nikola Kristić (62)i Mihael Stubičar(86).

Rezovac - Bilogora 1947         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Lončar,Špiranec,Grujić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dalibor Ladović(4),Goran Serenčeš (7 sa 11m),Aleksandar Matijašević(9),Toni Topić (73),gosti:Antun Posavac(35). LISTA STRIJELACA:23 zgoditka:Deni Kelava(Papuk), 18 zgoditaka:Lovro Štefanec(Lukač-05)i Darko Kokoška(Munja),15 zgoditaka:Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 19153168-23 48
2. Voćin VoćinVoćin 19141437-18 43
3. Lukač 05 LukačLukač 05 19123465-23 39
4. Mikleuš MikleušMikleuš 19122543-32 38
5. Munja Veliki RastovacMunja 19112640-21 35
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 19112642-30 35
7. Rezovac RezovacRezovac 1993735-21 30
8. Crnac CrnacCrnac 1983839-43 27
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 19711142-47 22
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 19701233-48 21
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 19611232-48 19
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 19521221-37 17
13. Napredak RušaniNapredak 19131524-78 6
14. Turanovac TuranovacTuranovac 19121614-66 5

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Papuk, Špišić Bukovica, 26.4.2015. u 16,3o
Munja - Napredak, Veliki Rastovac, 26.4.2015. u 16,3o
Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 26.4.2015. u 16,3o
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 26.4.2015. u 16,3o
Voćin - Crnac, Voćin, 26.4.2015. u 16,3o
Zrinski (NB) - Turanovac, Nova Bukovica, 26.4.2015. u 16,3o
Podravac (S) - Mladost (Čač), Sopje, 26.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.