Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 19. kola

Gradina - Virovitica         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Ivačić,Matić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Filip Škaro(34,66 iz 11m),Ante Mikulić(54,82),Vedran Grubić(57)

Turanovac - Mikleuš         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Blažević,Kelečić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Josip Sobočan(31 iz 11m),Valentino Ivanković(79) Gosti:/

Lukač 05 - Crnac         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Valent,Dežmarić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Siniša Subota(18),Ivan Egri(35),Davor Rajhert(85) Gosti:/

Pitomača - Standard         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Vecko M.,Orač, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći.Matija Lovreković(11),Marijan Mikec(14),David Sidnjenko(57),Tihomir Tenjeri(63) Gosti:Josip Brnada(49)

Bilogora 1947 - Omladinac         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Lončar,Ličinić Sa., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Tomislav Beneta(38 ag),Kristijan Blažeković(40),Stipo Djak(65,72) Gosti:Marko Šandrak(75)

Mladost (Čač) - Rezovac         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Ličinić Si.,Đajkić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja:150.Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(18 iz 11m,20) Gosti:/

Munja - Bratstvo         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Minauf,Smrček M., delegat: Gojko Babić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Srečko Jelen(20,35,90) Gosti:Mario Horvat(40)

DOŠK - Voćin         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Babić,Vidović,Hrženjak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Mario Kemper(31,75),Ivan Mujić(44) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 17 golova : Filip Škaro(Virovitica), 16 golova : Ante Mikulić(Virovitica)i Velimir Tresk(Mladost),14 golova : Tomislav Škvaeić(Lukač-05),Ivan Vuković(Voćin),Tihomir Tenjeri (Pitomača),Srečko Jelen(Munja) i t.d.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 19170279-7 51
2. Lukač 05 LukačLukač 05 19131548-14 40
3. Pitomača PitomačaPitomača 19114441-18 37
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 19112643-29 35
5. Rezovac RezovacRezovac 19103638-24 33
6. Voćin VoćinVoćin 1993738-28 30
7. Munja Veliki RastovacMunja 1985635-31 29
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1992827-31 29
9. DOŠK DolciDOŠK 1982933-38 26
10. Crnac CrnacCrnac 1982923-43 26
11. Turanovac TuranovacTuranovac 19621126-45 20
12. Mikleuš MikleušMikleuš 19611222-34 19
13. Gradina GradinaGradina 19541028-46 19
14. Omladinac KorijaOmladinac 19431216-46 15
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 19421318-55 14
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 19341221-47 13

Sljedeće kolo

Virovitica - DOŠK, Virovitica, 7.4.2012. u 17,oo
Mikleuš - Gradina, Mikleuš, 7.4.2012. u 17,oo
Voćin - Munja, Voćin, 7.4.2012. u 16,3o
Bratstvo - Mladost (Čač), Gornje Bazje, 8.4.2012. u 17,oo
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 8.4.2012. u 17,oo
Omladinac - Pitomača, Korija, 8.4.2012. u 17,oo
Standard - Lukač 05, Nova Šarovka, 8.4.2012. u 17,oo
Crnac - Turanovac, Crnac, 8.4.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.