Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 19. kola

Mladost (Mi) - Rezovac         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Cafuta D.- Resler T.- Lukačević M., delegat: Penava
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći : Zebec (60),Lijić (50 autogol). Gosti : Godeč (24,32),Tomić (39),Sokolović (43).

Slavonija - Dinamo (Č)         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović N.- Lješčak Mario- Lješčak Matija, delegat: Blažević I.
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Novaković (14,68),Radonjić (47),Matovina (50),Dunković (51). Gosti : Dorinka (3 sa 11m).

Voćin - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan M.- Vukman D.- Kovač S., delegat: Babić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Čović Josip (63). Gosti : Ognjenović (90 sa 11m).

Bratstvo - Borova         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša- Vidović Volenik B.- Maslać M., delegat: Stojanović
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Kovač (20),Holec (78 autogol) . Gosti : Hodak (79),Draganić (90).

Mikleuš - Gradina         7 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Nađ M.- Selenić H.- Nikolić A., delegat: Minauf
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći su : Jančić (5,14,40,80),Ivčić (61),Mehmedi(70),Crvenka (78). Gosti : Puškarić (82).

Podgorje - Sloga (Z)         2 : 5 ( 1 : 2 )
Suci: Loparac G.- Penava E.- Majstorović Ivona, delegat: Stipanić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Grizelj (45),Đureš (88). Gosti : Ciglar (9),Mataija (19,74,81 sa 11m ),Turković (66).

Crnac - Podravac (S)         0 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Kristić N.- Loparac M.- Rakitničan D., delegat: Služek
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Babec (5,11,15,54),Jugović (50),Šoštar (69). Sve ostale utakmice 19. kola registriraju se postignutim rezultatom sukladno članku 33. Propozicija natjecanja 1.ŽNL VPŽ.

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 19171162-11 52
2. Voćin VoćinVoćin 19125238-20 41
3. Mikleuš MikleušMikleuš 19115346-22 38
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 19111751-29 34
5. Borova BorovaBorova 19102750-44 32
6. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1985636-29 29
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1984754-50 28
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1966727-33 24
9. Rezovac RezovacRezovac 1965831-28 23
10. Podgorje PodgorjePodgorje 19701237-55 21
11. Slavonija SladojevciSlavonija 19541028-36 19
12. Crnac CrnacCrnac 19521232-49 17
13. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 19521221-49 17
14. Gradina GradinaGradina 19021723-81 2

Sljedeće kolo

Rezovac - Crnac, Rezovac, 24.4.2022. u 17:00
Podravac (S) - Podgorje, Sopje, 24.4.2022. u 17:00
Sloga (Z) - Mikleuš, Zdenci, 24.4.2022. u 17:00
Gradina - Bratstvo, Gradina, 23.4.2022. u 17:00
Borova - Voćin, Borova, 24.4.2022. u 17:00
Mladost (Čač) - Slavonija, Čačinci, 24.4.2022. u 17:00
Dinamo (Č) - Mladost (Mi), Četekovac, 24.4.2022. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.