Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 19. kola

Slavonija - Mladost (Čač)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Culej j.- Rakitničan D.- Kokorić D., delegat: Vrbaslija
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : /. Gosti : Maršić (15),Ugarković (80,84).

Mladost (Mi) - Dinamo (Č)         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ M.- Selenić H.- Loparac Matea, delegat: Miklošević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Miklošević (6),Nemeth (56),Pohiba (82). Gosti : Dorinka (44),Jaklić (46,48),Dunković A. (76).

Bratstvo - Voćin         1 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Ličinić Siniša- Penava E.- Gobac M., delegat: Đurđević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Vinovrški (64 sa 11m). Gosti : Perić S. (4),Perić Franjo (11,14,42).

Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta D.- Brkić M.- Lješčak M., delegat: Penava
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Petrinić (19 sa 11m, 90+2),Brlas (60),Fučkar (72). Gosti : Šomođi (5),Kovač (49,67).

Rezovac - Borova         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Presečan M.- Kečkiš N.- Grujić B., delegat: Stipanić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Krznarić (7,39),Nreca (8),Buzuk(39). Gosti :/.

Ćeralije - Sloga (Z)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović N.- Hrženjak M.- Resler T., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Ciglar (8),Rupčić (42,85 sa 11m).

Gradina - Podravac (S)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Lončar M.- Ličinić Saša, delegat: Stojanović
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Menegati (52),Lončarek ((59 sa 11m, 89).

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 19162167-13 50
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 19143265-24 45
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 19131564-24 40
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 19121644-34 37
5. Voćin VoćinVoćin 19113536-23 36
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1883740-30 27
7. Slavonija SladojevciSlavonija 19901040-40 27
8. Rezovac RezovacRezovac 1975739-32 26
9. Gradina GradinaGradina 1864835-42 22
10. Borova BorovaBorova 19631027-40 21
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1856721-34 21
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1955927-51 20
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 18521127-56 17
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 19351138-44 14
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 19331324-48 12
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Gradina, Čačinci, 11.4.2021. u 16:30
Podravac (S) - Ćeralije, Sopje, 11.4.2021. u 16:30
Sloga (Z) - Mikleuš, Zdenci, 11.4.2021. u 16:30
Borova - Bušetina 1947, Borova, 11.4.2021. u 16:30
Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo, Miljevci, 11.4.2021. u 16:30
Voćin - Mladost (Mi), Ćeralije, 11.4.2021. u 16:30
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 11.4.2021. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.