Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Lukač 05 - Podravac (S)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko,Grujić,Špiranec, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Stjepan Rajnović(42 i 82),Vlatko Lah(59),Lovro Štefanec(72)i Aleksandar Matijašević(89),gosti:/.

Crnac - Suhopolje         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Selenić,Vencl,Hrženjak, delegat: Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Davor Perković(58).

Mladost 1930 (Čađ) - Voćin         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Szebenji,Vinovrški, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Antonio Martinčević(9)i David Gabrić(57),gosti:Boris Bihar(60 i 80)i Roko Perić(20).

Bratstvo - Rezovac         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Kečkiš,Herent,Moslavac L., delegat: Erhatić
gledatelja oko 100. strijelci:domaći:Danijel Brođanac(70 sa 11m),gosti: Toni Kovačić(13).

Mladost (Čač) - Zrinski (NB)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Gašparić,Vencl, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Domagoj Ninčević(8 sa 11m i 52 sa 11m),gosti:Mateo Jerešić(35).

Dinamo (Č) - Munja         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Minauf D.,Ličinić Saša, delegat: Jambrešić
gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darijo Lončarek(44),gosti:/.

Mikleuš - Graničar (Ok)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ,Babić,Stojnović, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(34,64 i 76),Matej Potočki(7)i Miroslav Rukavina((59),gosti:/. LISTA STRIJELACA:24 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 21 gol:Karlo Petrinić(Graničar),14 golova: Darko Kokoška(Mikleuš),Ivan Vuković(Munja)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 18151270-10 46
2. Mikleuš MikleušMikleuš 18151250-17 46
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18113440-20 36
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1891841-39 28
5. Rezovac RezovacRezovac 1867537-31 25
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1873827-36 24
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1873839-51 24
8. Voćin VoćinVoćin 1873834-46 24
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1855826-41 20
10. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1854923-34 19
11. Lukač 05 LukačLukač 05 1846829-50 18
12. Munja Veliki RastovacMunja 18441031-40 16
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18431135-43 15
14. Crnac CrnacCrnac 18421223-47 14

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Crnac, Lukač, 15.4.2017. u 16,3o
Voćin - Suhopolje, Voćin, 15.4.2017. u 16,3o
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 15.4.2017. u 16,3o
Graničar (Ok) - Dinamo (Č), Okrugljača, 16.4.2017. u 16,3o
Munja - Mladost (Čač), Crnac, 16.4.2017. u 16,3o
Zrinski (NB) - Bratstvo, Nova Bukovica, 16.4.2017. u 16,3o
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ), Rezovac, 16.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.