Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Lukač 05 - Rezovac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Blažević I., delegat: Vargović
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći/,gosti:Alen Đureš(64)i Antonio Potonjac(81).

Voćin - Suhopolje         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Šantić,Kečkiš, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Podravac (S) - Crnac         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Stojnović,Hrženjak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Matić(18 sa 11m),Matej Androš(27)i Josip Zajček(55),gosti:/.

Bratstvo - Omladinac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Herent,Duvnjak, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Stubičar(42 i 82),gosti:/.

Zrinski (NB) - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Grujić,Stojković, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Lukić(48 sa 11m),Darijo Teodorović(73)i Mateo Jerešić(76),gosti: Darko Kokoška(12 i 47).

Bilogora 1947 - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Vinovrški,Dežmarić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Stipo Djak(16),gosti:Bojan Kujavić (50 i 70)i Ivan Blažević(72).

Munja - Mikleuš         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Ličinić Saša,Vencl, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Hrvoje Ibričić(6)i Denis Prša(70). LISTA STRIJELACA:25 golova:DarkoKokoška(Mladost), 16 golova:Boris Bihar(Voćin),14 golova:Lovro Štefanec(Lukač-o5),13 golova:Vanja Dežmarić (Rezovac)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 18134167-10 43
2. Voćin VoćinVoćin 18134148-17 43
3. Mikleuš MikleušMikleuš 18122443-20 38
4. Rezovac RezovacRezovac 18121540-26 37
5. Lukač 05 LukačLukač 05 18103550-23 33
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1892738-34 29
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1881941-34 25
8. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1874732-43 25
9. Munja Veliki RastovacMunja 1864823-26 22
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 18531025-61 18
11. Crnac CrnacCrnac 18441022-42 16
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 18341126-49 13
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18231326-47 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 1813148-57 6

Sljedeće kolo

Suhopolje - Crnac, Suhopolje, 16.4.2016. u 16,3o
Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 17.4.2016. u 16,3o
Munja - Podravac (S), Veliki Rastovac, 17.4.2016. u 16,3o
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 17.4.2016. u 16,3o
Dinamo (Č) - Zrinski (NB), Četekovac, 17.4.2016. u 16,3o
Mladost (Čač) - Bratstvo, Gornje Bazje, 17.4.2016. u 16,3o
Omladinac - Voćin, Korija, 17.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.