Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Zrinski (NB) - Papuk         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Lončar,Majstorović L.,Vencl, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Vratković(17)Deni Kelava(26 sa 11m),Matej Šimek(39)i Benjamin Radinković(60).

Podravac (S) - Napredak         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Medved,Brdarić M., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marijan Granjaš(32 i 72 sa 11m), Antonio Krušelj(48)i Marko Matić(85),gosti:Mihael Šoštar(27 i 37)i Mario Jozić(60).

Mladost (Čač) - Lukač 05         1 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Špiranec,Hrženjak, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Vlado Maršić(76),gosti:Lovro Štefanec(47 i 58),Tomislav Blažević(64)i Mihael Komar(66).

Bratstvo - Bilogora 1947         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Blažević I.,Majstorović I., delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Topić(64)i Mario Novosel (90+3),gosti:Stipo Djak(67).

Voćin - Rezovac         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Gomerčić,Babić,Ramić, delegat: Ante Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ante Vicić(9),Roko Perić(30)i Emanuel Jaković(44),gosti:Vanja Dežmarić(4)i Dalibor Ladović(54).

Munja - Crnac         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Teri,Brdarić L.,Duvnjak, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(18 i 48),Josip Vida (34 i 89),David Lehpamer(52)i Vinko Bračun(60), gosti:/.

Mikleuš - Turanovac         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Nađ,Minauf D.,Vidović F., delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(63 i 90),Matej Potočki(57)i Tomislav Giber(79),gosti:Siniša Subota (35). LISTA STRIJELACA:22 zgoditka:Deni Kelava(Papuk), 18 zgoditaka:Darko Kokoška(Munja),16 zgoditaka: Lovro Štefanec(Lukač-05),14 zgoditaka:Benjamin Špoljarić(Papuk)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 18152166-21 47
2. Voćin VoćinVoćin 18140435-16 42
3. Lukač 05 LukačLukač 05 18113459-23 36
4. Mikleuš MikleušMikleuš 18112541-31 35
5. Munja Veliki RastovacMunja 18102638-21 32
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 18102637-26 32
7. Rezovac RezovacRezovac 1883731-20 27
8. Crnac CrnacCrnac 1873838-43 24
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18711038-42 22
10. Podravac (S) SopjePodravac (S) 18701133-42 21
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18611131-44 19
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 18521121-36 17
13. Napredak RušaniNapredak 18131423-76 6
14. Turanovac TuranovacTuranovac 18121514-64 5

Sljedeće kolo

Papuk - Voćin, Orahovica, 18.4.2015. u 16,3o
Lukač 05 - Podravac (S), Lukač, 18.4.2015. u 16,3o
Napredak - Mikleuš, Rušani, 18.4.2015. u 16,3o
Turanovac - Munja, Turanovac, 19.4.2015. u 16,3o
Crnac - Zrinski (NB), Crnac, 19.4.2015. u 16,3o
Mladost (Čač) - Bratstvo, Čačinci, 19.4.2015. u 16,3o
Rezovac - Bilogora 1947, Rezovac, 19.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.