Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Lukač 05 - Voćin         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Kečkiš,Dežmarić, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 450. Strijelci:Lovro Štefanec(16 sa 11m)i Alen Đureš(22),gosti:Ivan Čović(63).

Napredak - Munja         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Minauf, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mario Zagorac(55),gosti:Mario Škorvaga(33)i Josip Vida(45).

Papuk - Turanovac         9 : 3 ( 6 : 0 )
Suci: Lončar,Tašić,Medved, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Velić(10 i 18),Benjamin Špoljarić(40 i 88),Benjanim Radinković(4),Matej Šimek(24),Tomislav Bušljeta(32),Deni Kelava(71)i David Podboj(80),gosti:Josip Draganić(48),Antonio Potonjac(55)i Velimir Viljevac(61).

Mikleuš - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinič Siniša,Vencl,Ramić P., delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 300. Strijelci:domaći:Hrvoje Ibričić(81 i 86)i Antonio Pranjić(42),gosti:Vlado Maršić(72 i 76).

Bilogora 1947 - Podravac (S)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Valent,Vecko M., delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Josip Zajček(5 i 60).

Crnac - DOŠK         4 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Ugarković,Babić,Djajkić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Denis Prša(12,17 i 21)i Borna Mimić(51 sa 11m),gosti:Tilen Matić(47)i Ivan Mujić(85).

Pitomača - Rezovac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Šantić,Orač, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Filip Škaro:(3,24 i 65), gosti:Dalibor Ladović(89). *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola:Darko Kokoška(Munja),22 gola:Ivan Vuković(Voćin),17 golova:Srećko Jelen(Crnac),16 golova: Benjamin Špoljarić(Papuk),14 golova:Deni Kelava(Papuk),Marko Nemeth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 18143161-14 45
2. Voćin VoćinVoćin 18132362-23 41
3. Munja Veliki RastovacMunja 18132350-24 41
4. Papuk OrahovicaPapuk 18131468-22 40
5. Mikleuš MikleušMikleuš 18102632-33 32
6. Pitomača PitomačaPitomača 1892744-25 29
7. Crnac CrnacCrnac 18801043-41 24
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1872928-40 23
9. Napredak RušaniNapredak 1863941-52 21
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18611131-49 19
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18531036-45 18
12. Rezovac RezovacRezovac 18601231-45 18
13. Turanovac TuranovacTuranovac 18401427-67 12
14. DOŠK DolciDOŠK 18111610-84 4

Sljedeće kolo

Pitomača - Lukač 05, Pitomača, 13.4.2014. u 16,oo
Rezovac - Crnac, Rezovac, 13.4.2014. u 16,oo
DOŠK - Bilogora 1947, Dolci, 13.4.2014. u 16,oo
Podravac (S) - Mikleuš, Sopje, 13.4.2014. u 16,oo
Mladost (Čač) - Papuk, Čačinci, 13.4.2014. u 16,oo
Turanovac - Napredak, Turanovac, 13.4.2014. u 16,oo
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 13.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.