Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Virovitica - Voćin         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Lončar,Grujić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 120. Strijelci:Domaći:Ante Mikulić(10i16),Kristijan Tadić(37),Tomislav Blažević(66)i Matej Devčić(84), Gosti:/

Mikleuš - Lukač 05         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Vidović,Ličinić Sa., delegat: Babić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Hrvoje Kraljik(51) Gosti:/

Bratstvo - DOŠK         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Blažević,Orač, delegat: Stojanović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Horvat(32) Gosti:Ivan Mujić(46),Boris Sobodić(78)

Rezovac - Munja         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Špiranec, delegat: Stošić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Vanja Dežmarić(31,67) Gosti:Aleksandar Dragosavljević(84)

Omladinac - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vecko M.,Kelečić, delegat: Tkalčec
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Valentino Cik(6 iz 11m) Gosti:Marko Nemeth(58)

Standard - Bilogora 1947         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Džajkić,Ramić P., delegat: Špoljarić Darko
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:/Gosti:Stipo Djak(38)

Crnac - Pitomača         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Ličinić Si.,Valent, delegat: Jelić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Darko Kokoška(62) Gosti:/

Gradina - Turanovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Loparac,Minauf, delegat: Špiranec
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Elvis Glad(33 iz 11m) Gosti:Josip Rajnović(36) *****LISTA STRIJELACA***** 15 golova : Filip Škaro(Virovitica), 14 golova : Ante Mikolić(Virovitica),Tomislav Škvarić(Lukač-05),Ivan Vuković(Voćin)i Velimir Tresk(Mladost), 13 golova : Tihomir Tenjeri(Pitomača), 12 golova : Kristijan Tadić(Virovitica),Ivan Mareković(Turanovac) i t.d.

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 18160274-7 48
2. Lukač 05 LukačLukač 05 18121545-14 37
3. Pitomača PitomačaPitomača 18104437-17 34
4. Rezovac RezovacRezovac 18103538-22 33
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18102641-29 32
6. Voćin VoćinVoćin 1893638-25 30
7. Munja Veliki RastovacMunja 1875632-30 26
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1882823-30 26
9. Crnac CrnacCrnac 1882823-40 26
10. DOŠK DolciDOŠK 1872930-38 23
11. Mikleuš MikleušMikleuš 18611122-32 19
12. Gradina GradinaGradina 1854928-41 19
13. Turanovac TuranovacTuranovac 18521124-45 17
14. Omladinac KorijaOmladinac 18431115-42 15
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 18421217-51 14
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 18341120-44 13

Sljedeće kolo

Gradina - Virovitica, Gradina, 1.4.2012. u 16,3o
Turanovac - Mikleuš, Turanovac, 1.4.2012. u 16,3o
Lukač 05 - Crnac, Suhopolje, 1.4.2012. u 16,3o
Pitomača - Standard, Pitomača, 1.4.2012. u 16,3o
Bilogora 1947 - Omladinac, Špišić Bukovica, 1.4.2012. u 16,3o
Mladost (Čač) - Rezovac, Čačinci, 1.4.2012. u 16,3o
Munja - Bratstvo, Veliki Rastovac, 1.4.2012. u 16,3o
DOŠK - Voćin, Dolci, 1.4.2012. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.