Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Mladost (Čač) - Podravac (S)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Nađ M.- Loparac M.- Selenić H., delegat: Minauf
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ugarković (16),Periša (21),Šimek(80). Gosti : Lončarek (63,90).

Sloga (Z) - Gradina         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić A.- Stojnović Z.- Srednoselac I., delegat: Babić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Jozić (43). Gosti :/.

Borova - Mikleuš         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M. Lješčak Mario- Herent D., delegat: Trupina
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti :/.

Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Ličinić Saša- Hrženjak M. , delegat: Fabijanac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Kovačević (55 sa 11m), Iharoš (79).

Voćin - Bušetina 1947         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac G.- Kokorić D.- Rakitničan D., delegat: Stošić
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Perić Franjo (90). Gosti : Brlas J. (9),Fučkar (15).

Dinamo (Č) - Bratstvo         1 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Ličinić Siniša- Grujić B.- Resler T., delegat: Blažević I.
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Dorinka (85). Gosti : Milinović (6,19,30),Vinovrški (44 sa 11m), Mioljević(61),Jelovečki (80).

Slavonija - Mladost (Mi)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Presečan M.- Nikolić A. - Kovač S., delegat: Moslavac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Fotez (14),Dunković I. (18 sa 11m, 84). Gosti : Keler (47 sa 11m).

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 18152164-13 47
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 18133261-21 42
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 18131463-20 40
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18111641-34 34
5. Voćin VoćinVoćin 18103532-22 33
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1890940-37 27
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1773737-30 24
8. Rezovac RezovacRezovac 1865735-32 23
9. Gradina GradinaGradina 1764735-39 22
10. Borova BorovaBorova 1863927-36 21
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1856721-34 21
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1845923-48 17
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 17521027-53 17
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 18351035-40 14
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18331221-44 12
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Slavonija - Mladost (Čač), Sladojevci, 4.4.2021. u 16:30
Mladost (Mi) - Dinamo (Č), Miljevci, 4.4.2021. u 16:30
Bratstvo - Voćin, Gornje Bazje, 3.4.2021. u 16:30
Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ), Bušetina, 4.4.2021. u 16:30
Rezovac - Borova, Virovitica, 4.4.2021. u 16:30
Ćeralije - Sloga (Z), Ćeralije, 4.4.2021. u 16:30
Gradina - Podravac (S), Gradina, 4.4.2021. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.