Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Rezovac - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Presečan,Ferić,Duvnjak, delegat: Blažičević
Gledatelja 180. Strijelci:Domaći :/. Gosti :Lončarek (9),Slanac (55).

Lukač 05 - Bratstvo         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Vukman,Grujić, delegat: Strusa
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći:Potrata (10),Lončar (67 sa 11m). Gosti:Tomšić (34 autogol), L. Hokman (36 sa 11m),Kristić (53).

Graničar (Ok) - Podravac (S)         1 : 10 ( 0 : 7 )
Suci: Špoljarić,Penava E.,Selenić, delegat: Moslavac
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :Petrinić (47). Gosti :Marko Matić (11,44,88),Tomašević (16),Karačić (20,21),M. Beneš (28),Kizivat (47),Mario Matić (34),Androš (86).

Dinamo (Č) - Mikleuš         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Brkić.Kokorić, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :R. Kristić (2,79). Gosti :Jančić (24).

Mladost (Čač) - Bušetina 1947         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac G.,Rakitničan,Stojnović, delegat: Zagorac
Gledatelja 70. Strijelci :Domaći :Čavić (43),Jukić (65 sa 11m) . Gosti:Pavlak (20).

Slavonija - Sloga (Z)         0 : 6 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić,Gašparić,Majstorović I., delegat: Babić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :/. Gosti :M. Duspara (3,50),Nikolić (70,83,86),Dedaj (82).

Voćin - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Majstorović D.,Melinčević, delegat: Jelić
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :H. Čović(58),Tašić (78). Gosti :T. Kovač (7).

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 18160287-16 48
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 18140453-28 42
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 18103548-27 33
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1894543-28 31
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1884629-29 28
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1883744-42 27
7. Voćin VoćinVoćin 1873832-34 24
8. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1865743-43 23
9. Rezovac RezovacRezovac 1864834-36 22
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1864829-36 22
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 18711027-46 22
12. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1845939-53 17
13. Slavonija SladojevciSlavonija 18431121-48 15
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 18111614-77 4

Sljedeće kolo

Voćin - Lukač 05, Voćin, 20.4.2019. u 16:30
Mikleuš - Graničar (Ok), Mikleuš, 21.4.2019. u 16:30
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 21.4.2019. u 16:30
Sloga (Z) - Mladost (Čač), Dolci, 21.4.2019. u 16:30
Bušetina 1947 - Dinamo (Č), Bušetina, 21.4.2019. u 16:30
Podravac (S) - Rezovac, Nova Šarovka, 21.4.2019. u 16:30
Suhopolje - Bratstvo, Suhopolje, 20.4.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.