Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 18. kola

Lukač 05 - Turanovac         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanc,M.,Vecko,Šantić, delegat: Budiša
Strijelci:Gosti:Bruno Vorih(58),Ivan Mareković(61)

Gradina - Omladinac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Lončar,P.Ramić, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Milan Injac(69 iz 11m),Velimir Jurišić(87) Gosti:Mario Jerbić(41)

Crnac - Sloga (Z)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Špoljarić,Saša Ličinić, delegat: Uršanić
Strijelci:Domaći:Robert Sudarić(10),Tomislav Crljenić(29),Alen Dedaj(45,58)

Rezovac - Sokol         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: I.Vecko,Strusa,Marinović, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Zoran Sertić(4),Miro Pilinger(41),Dalibor Ladović(72,77)

Voćin - Dinamo (KD)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Vencl,Horvatinović, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Igor Dunković(8),Ivan Vuković(33,77)

Bilogora 1947 - Munja         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Stošić,Valent,Kindler, delegat: Rakošević
Strijelci:Gosti:Darko Kokoška(67,90)

Bratstvo - Mikleuš         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loprac,Blažević,Minauf, delegat: Zagorac
Strijelac:Domaći:Mario Pšihistal(35)

Ljestvica nakon 18. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Voćin VoćinVoćin 18142253-15 44
2. Mikleuš MikleušMikleuš 18123348-13 39
3. Munja Veliki RastovacMunja 18113444-13 36
4. Lukač 05 LukačLukač 05 18102635-24 32
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1891828-32 28
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1882834-29 26
7. Turanovac TuranovacTuranovac 1874727-32 25
8. Rezovac RezovacRezovac 1881926-31 25
9. Gradina GradinaGradina 18701124-42 21
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1855826-26 20
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 18621026-52 20
12. Omladinac KorijaOmladinac 18531021-39 18
13. Crnac CrnacCrnac 18511224-42 16
14. Sokol MilanovacSokol 18411323-49 13

Sljedeće kolo

Mikleuš - Bilogora 1947, Mikleuš, 18.4.2009. u 17,00
Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 19.4.2009. u 17,00
Munja - Voćin, Veliki Rastovac, 19.4.2009. u 17,00
Dinamo (KD) - Rezovac, Kapela Dvor, 19.4.2009. u 17,00
Sokol - Crnac, Milanovac, 19.4.2009. u 17,00
Sloga (Z) - Gradina, Zdenci, 19.4.2009. u 17,00
Omladinac - Turanovac, Korija, 19.4.2009. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.