Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Suhopolje - Bratstvo         8 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Vecko M.,Loparac,Grujić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Zdenko Lončarek(24,27 i 64),Nikola Menegati(2 sa 11m),Luka Čubelić(22),Hrvoje Javorović(57 sa 11m),Nikola Plavšić(71)i Davor Perković(84),gosti:Ivan Topić(67).

Dinamo (Č) - Lukač 05         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Ličinić Saša,Vinovrški, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Stjepan Rajnović(23)i Željko Medić(75).

Mikleuš - Podravac (S)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Loparac,Selenić, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Danijel Podmanicki(15)i Ivan Ibričić(34),gosti:Marko Matić(54).

Rezovac - Munja         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Kečkiš,Majstorović D., delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Saša Jeftinija(35),gosti: David Lehpamer(9)i Ivan Majetić(63).

Mladost (Čač) - Bilogora 1947         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Stojnović,Vencl, delegat: Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(34,66sa11m,80 i 87), Michael Turković(72 i 76)i Ivan Vrhovski(9),gosti:/.

Omladinac - Zrinski (NB)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Vidović B.,Brkić, delegat: Lončar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dario Godeć(31),gosti:Dario Teodorović(22).

Crnac - Voćin         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Babić,Minauf D., delegat: Grabovac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Čović(6). LISTA STRIJELACA: 23 gola: Darko Kokoška(Mladost), 16 golova: Boris Bihar(Voćin),14 golova: Lovro Štefanec(Lukač-05),13 golova: Vanja Dežmarić (Razovac)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 17133167-10 42
2. Voćin VoćinVoćin 17133148-17 42
3. Mikleuš MikleušMikleuš 17112441-20 35
4. Rezovac RezovacRezovac 17111538-26 34
5. Lukač 05 LukačLukač 05 17103450-21 33
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1782736-34 26
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1781839-31 25
8. Munja Veliki RastovacMunja 1764723-24 22
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1764729-42 22
10. Crnac CrnacCrnac 1744922-39 16
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 17431022-61 15
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 17241123-47 10
13. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 17231225-44 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 1713138-55 6

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Rezovac, Lukač, 9.4.2016. u 16,3o
Voćin - Suhopolje, Voćin, 10.4.2016. u 16,3o
Podravac (S) - Crnac, Sopje, 10.4.2016. u 16,3o
Bratstvo - Omladinac, Gornje Bazje, 10.4.2016. u 16,3o
Zrinski (NB) - Mladost (Čač), Nova Bukovica, 10.4.2016. u 16,3o
Bilogora 1947 - Dinamo (Č), Špišić Bukovica, 10.4.2016. u 16,3o
Munja - Mikleuš, Veliki Rastovac, 10.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.