Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Lukač 05 - Bratstvo         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Grujić,Duvnjak, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Alen Đureš(45),gosti:Tomislav Zalogaj(70)i Mihael Stubičar(82).

Napredak - Mladost (Čač)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ivačić,Ličinić Saša,Orač, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Perković(41-autogol), gosti:Domagoj Ninčević(40)i Stipe Čavić(63).

Papuk - Munja         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Loparac,Puškarić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Antonio Vratković(81),gosti:Vinko Bračun(88 sa 11m).

Crnac - Mikleuš         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ugarković,Babić,Vidović-Volenik, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći: Darijo Najcer(74),gosti:Hrvoje Kraljik(14)i Matej Potočki(40).

Turanovac - Podravac (S)         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vargović,Majstorović L.,Marinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marko Bodalija(33),Siniša Subota(36 sa 11m)i Dominik Boronjek(37-autogol), gosti:/.

Zrinski (NB) - Rezovac         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Teri,Kečkiš,Brdarić L., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Tomislav Lukić(55 sa 11m),gosti: Milorad Šipka(1),Goran Serenčeš(26 sa 11m),Tomislav Beneta(55 sa 11m)i Vanja Dežmerić(84).

Bilogora 1947 - Voćin         2 : 5 ( 0 : 5 )
Suci: Ličinić Siniša,Medved,Vencl, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Roberto Meseš(51)i Stipo Djak(90 sa 11m),gosti:Ante Vicić(4,14 i 39),Ivica Gusić(42)i Pavao Vicić(45). LISTA STRIJELACA:21 zgoditak:Deni Kelava(Papuk), 16 zgoditaka:Darko Kokoška(Munja),14 zgoditaka: Benjamin Špoljarić(Papuk),Lovro Štefanec(Lukač-5), 11 zgoditaka:Antonio Babec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 17142162-21 44
2. Voćin VoćinVoćin 17130432-14 39
3. Lukač 05 LukačLukač 05 17103455-22 33
4. Mikleuš MikleušMikleuš 17102537-30 32
5. Munja Veliki RastovacMunja 1792632-21 29
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1792635-25 29
7. Rezovac RezovacRezovac 1783629-17 27
8. Crnac CrnacCrnac 1773738-37 24
9. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1771937-38 22
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 17611030-42 19
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 17601129-39 18
12. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 17521021-32 17
13. Napredak RušaniNapredak 17131320-72 6
14. Turanovac TuranovacTuranovac 17121413-60 5

Sljedeće kolo

Zrinski (NB) - Papuk, Nova Bukovica, 12.4.2015. u 16,3o
Podravac (S) - Napredak, Sopje, 12.4.2015. u 16,3o
Mladost (Čač) - Lukač 05, Čačinci, 12.4.2015. u 16,3o
Bratstvo - Bilogora 1947, Gornje Bazje, 12.4.2015. u 16,3o
Voćin - Rezovac, Voćin, 12.4.2015. u 16,3o
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 12.4.2015. u 16,3o
Mikleuš - Turanovac, Mikleuš, 12.4.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.