Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Rezovac - Lukač 05         1 : 6 ( 1 : 2 )
Suci: Gomerčić,Gašparić,VeckoM., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dalibor Ladović(43),gosti:Josip Ivačić(51,63 i 79),Lovro Štefanec(10),Antonio Babec(28)i Ivan Škrablin(68).

DOŠK - Pitomača         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović,Grgurić,Djajkić, delegat: Babić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Filip Škaro(3 i 90),Ivan Kožarić(65),Danijel Dikšić(79)i Hrvoje Filipović(88).

Podravac (S) - Crnac         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar,Minauf,Medved, delegat: Lisak
Gledatelja oko Strijelci:domaći:Mario Grgić(8),Josip Zajček(33),Matej Androš(51)i Berislav Androš(63), gosti:/.

Mladost (Čač) - Bilogora 1947         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Loparac,Hrženjak, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Marko Nemeth(65 i 70),gosti:/.

Turanovac - Mikleuš         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Orač,Špiranec, delegat: Herent
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Velimir Viljevac(85 sa 11m),gosti:Matej Potočki(21)i Dino Leilić(36).

Munja - Papuk         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Kečkiš,Grujić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(49),gosti:/.

Voćin - Napredak         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Ugarković,Babić,Ramić P., delegat: Zeman
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Davor Jozić(2 i 58),Roko Perić(33),Emanuel Kristić(75)i Boris Bihar(78),gosti:Siniša Subota(22)i Mateo Jugović(42). *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola : Darko Kokoška(Munja),22 gola:Ivan Vuković(Voćin),17 golova:Srećko Jelen(Crnac),14 golova:Benjamin Špoljarić(Papuk),Marko Nemeth(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 17133159-13 42
2. Voćin VoćinVoćin 17132261-21 41
3. Munja Veliki RastovacMunja 17122348-23 38
4. Papuk OrahovicaPapuk 17121459-19 37
5. Mikleuš MikleušMikleuš 1792629-31 29
6. Pitomača PitomačaPitomača 1782741-24 26
7. Crnac CrnacCrnac 17701039-39 21
8. Napredak RušaniNapredak 1763840-50 21
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1762926-40 20
10. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17611029-46 19
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1753936-43 18
12. Rezovac RezovacRezovac 17601130-42 18
13. Turanovac TuranovacTuranovac 17401324-58 12
14. DOŠK DolciDOŠK 1711158-80 4

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Voćin, Lukač, 5.4.2014. u 16,oo
Napredak - Munja, Rušani, 5.4.2014. u 16,oo
Papuk - Turanovac, Orahovica, 5.4.2014. u 16,oo
Mikleuš - Mladost (Čač), Mikleuš, 6.4.2014. u 16,oo
Bilogora 1947 - Podravac (S), Špišić Bukovica, 6.4.2014. u 16,oo
Crnac - DOŠK, Crnac, 6.4.2014. u 16,oo
Pitomača - Rezovac, Pitomača, 6.4.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.