Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Papuk - Gradina         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Ugarković,Valent,Hrženjak, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Benjamin Špoljarić(14,32i 36), Danijel Vurušić(34 i 64),Mladen Filipović(26 sa 11m),Dino Mandić(61)i Matej Šimek(83).gosti:/

Rezovac - Lukač 05         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Šantić,Vargović, delegat: Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Vanja Dežmarić(4 i 66)i Saša Jeftinija(56),gosti:Lovro Štefanac(84 sa 11m).

Crnac - Mikleuš         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Ličinić Si.,Đajkić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci: domaći:/ ; gosti: / .

Voćin - Bilogora 1947         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Loparac,Minauf, delegat: Zeman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Lach(15)i Emanuel Jaković(50),gosti:/

Turanovac - Pitomača         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Špiranec,Orač, delegat: Vargović
Gledatelja oko 70. Strijelci : domaći : Danijel Miota(4 sa 11m), gosti:Hrvoje Filipović(61)i Ivica Blaga(73).

DOŠK - Munja         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Blažević I.,Tašić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci: domaći:Srećko Jelen(42),gosti:Darko Kokoška(18)i Ante Grgić(72).

Mladost (Čač) - Podravac (S)         6 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Ličinić Sa., delegat: Stošić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ante Čavić(15,46 i 86),Marko Nemet(54),Kristijan Bračun(76)i Stjepan Makovec(79),gosti:Danko Šimunić(35 i 85). *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova : Darko Kokoška(Munja),14 golova : Ivan Mujić(D.O.Š.K.),12 golova : Josip Zajček(Podravac)i Srećko Jelen(D.O.Š.K.),11 golova: Boris Bihar(Voćin),Lovro Štefanec(Lukač-05)i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Papuk OrahovicaPapuk 17125048-14 41
2. Lukač 05 LukačLukač 05 1795338-20 32
3. Voćin VoćinVoćin 1794432-22 31
4. Pitomača PitomačaPitomača 1784537-30 28
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1783651-36 27
6. Munja Veliki RastovacMunja 1782746-37 26
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1782736-35 26
8. Mikleuš MikleušMikleuš 1765626-19 23
9. DOŠK DolciDOŠK 1762939-30 20
10. Crnac CrnacCrnac 1762923-35 20
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1762925-50 20
12. Turanovac TuranovacTuranovac 1754822-29 19
13. Rezovac RezovacRezovac 1753927-36 18
14. Gradina GradinaGradina 17111515-72 4

Sljedeće kolo

Mikleuš - Turanovac, Mikleuš, 30.5.2013. u 17,3o
Lukač 05 - Voćin, Lukač, 6.4.2013. u 16,oo
Podravac (S) - Papuk, Sopje, 7.4.2013. u 16,oo
Bilogora 1947 - Mladost (Čač), Špišić Bukovica, 7.4.2013. u 16,oo
Gradina - DOŠK, Gradina, 7.4.2013. u 16,oo
Munja - Crnac, Veliki Rastovac, 7.4.2013. u 16,oo
Pitomača - Rezovac, Pitomača, 7.4.2013. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.