Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Turanovac - Virovitica         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Strusa,Šantić,Valent, delegat: Stojanović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Danijel Miota(10),Josip Sobočan(32) Gosti:/

Lukač 05 - Gradina         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Stojnović,Kelečić, delegat: Stipanić
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Želko Medić(14),Siniša Subota(29,32),Lovro Štefanec(88) Gosti:Velimir Jurišić(66)

Pitomača - Mikleuš         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Blažević,Vinovrški, delegat: Vargović
Gledatelja 70.Strijelci:Nikola Oršulić(12,54) Gosti:/

Bilogora 1947 - Crnac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Ivačić,Orač, delegat: Rakošević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Kristijan Blažeković(36),Stipo Djak(58,80 iz 11m) Gosti:/

Mladost (Čač) - Standard         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Minauf,Grđan, delegat: Zagorac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(28),Velimir Tresk(50,55) Gosti:/

Munja - Omladinac         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Sabljak,Matić, delegat: Radočaj
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:Srečko Jelen(16,63,65),Ivan Vida(61) Gosti:/

DOŠK - Rezovac         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Si.,Ramić P., delegat: Uršanić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Igor Đođ(72),Zoran Major(79 ag),Nikola Suvajac(87)

Voćin - Bratstvo         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Babić,Džajkić,Ličinić Sa., delegat: Jambrešić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Davor Jozić(30),Emanuel Jaković(45),Velibor Šabić(47),Ivan Vrkić(66),Josip Andreić(88) Gosti:Ilija Trivanović(72) *****LISTA STRIJELACA***** 15 golova : Filip Škaro(Virovitica), 14 golova : Tomislav Škvarić(Lukač-05),Ivan Vuković(Voćin)i Velimir Tresk(Mladost), 13 golova : Tihomir Tenjeri(pitomača) i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Virovitica ViroviticaVirovitica 17150269-7 45
2. Lukač 05 LukačLukač 05 17121445-13 37
3. Pitomača PitomačaPitomača 17104337-16 34
4. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17101640-28 31
5. Voćin VoćinVoćin 1793538-20 30
6. Rezovac RezovacRezovac 1793536-21 30
7. Munja Veliki RastovacMunja 1775531-28 26
8. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1772822-30 23
9. Crnac CrnacCrnac 1772822-40 23
10. DOŠK DolciDOŠK 1762928-37 20
11. Gradina GradinaGradina 1753927-40 18
12. Mikleuš MikleušMikleuš 17511121-32 16
13. Turanovac TuranovacTuranovac 17511123-44 16
14. Omladinac KorijaOmladinac 17421114-41 14
15. Standard Nova ŠarovkaStandard 17421117-50 14
16. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 17341019-42 13

Sljedeće kolo

Virovitica - Voćin, Virovitica, 24.3.2012. u 15,3o
Mikleuš - Lukač 05, Mikleuš, 24.3.2012. u 15,3o
Bratstvo - DOŠK, Gornje Bazje, 25.3.2012. u 16,3o
Rezovac - Munja, Rezovac, 25.3.2012. u 16,3o
Omladinac - Mladost (Čač), Korija, 25.3.2012. u 16,3o
Standard - Bilogora 1947, Nova Šarovka, 25.3.2012. u 16,3o
Crnac - Pitomača, Crnac, 25.3.2012. u 16,3o
Gradina - Turanovac, Gradina, 25.3.2012. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.