Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Voćin - Lukač 05         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Ličinić Si.,Valent, delegat: Vrbaslija
Gledatelja:100. Strijelci:Domaći: Gosti:Lovro Štefanec(21)

Dinamo (KD) - Napredak         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Gomerčić,Blažević I.,Vargović, delegat: Rakošević
Gledatelja:50. Strijelci:Domaći:Marko Lacko(7 iz 11m,59,90) Gosti:Antonio Jugović(18 iz 11m),Robert Šajin(20),Mario Jozić(59)

Turanovac - Crnac         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gašparić,Lončar Ml.,Orač, delegat: Erhatić
Gledatelja:100. Strijelci:Domaći:Tomislav Kršić(4),Danijel Borić(14),Danijel Sudarić(43) Gosti:/

Omladinac - Mladost (Čač)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Ivačić,Dežmarić, delegat: Herent
Gledatelja:70. Strijelci:Domaći:Mario Jerbić(33) Gosti:Toni Ramić(58)

Rezovac - Bilogora 1947         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Grujić,Barčan, delegat: Moslavac
Gledatelja:150. Strijelci:Domaći:/ Gosti:Stipo Djak(66,70),Siniša Vlaisavljević(88)

Munja - Bratstvo         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar Ma.,Ramić P.,Đajkić, delegat: Zeman
Gledatelja:100. Strijelci:Domaći:Tomislav Crljenić(41,62) Gosti:Ivo Delić(49)

Gradina - DOŠK         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Šantić,Brkić, delegat: Đuračić
Gledatelja:150. Strijelci:Domaći:damir Litrić(7),Dejan Peić(79) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 18 golova : Stipo Đak(Bilogora), 17 golova : Andreas Černeli(Lukač-05) i Srečko Jelen(Munja), 16 golova : Tihomir Šarić(Rezovac), 15 golova : Lovro Štefanec(Lukač-05) i t.d.

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Lukač 05 LukačLukač 05 17132256-8 41
2. Rezovac RezovacRezovac 17123253-17 39
3. Munja Veliki RastovacMunja 17112443-13 35
4. Voćin VoćinVoćin 17102531-17 32
5. Turanovac TuranovacTuranovac 1793526-22 30
6. Gradina GradinaGradina 1783628-22 27
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1783630-29 27
8. Omladinac KorijaOmladinac 1766530-24 24
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1744924-42 16
10. Napredak RušaniNapredak 17431025-42 15
11. Crnac CrnacCrnac 17431023-40 15
12. DOŠK DolciDOŠK 17341022-39 13
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17331115-52 12
14. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 17151116-55 8

Sljedeće kolo

Lukač 05 - Gradina, Lukač, 9.4.2011. u 17,oo
DOŠK - Munja, Dolci, 10.4.2011. u 17,oo
Bratstvo - Rezovac, Gornje Bazje, 10.4.2011. u 17,oo
Bilogora 1947 - Omladinac, Špišić Bukovica, 10.4.2011. u 17,oo
Mladost (Čač) - Turanovac, Čačinci, 10.4.2011. u 17,oo
Crnac - Dinamo (KD), Crnac, 10.4.2011. u 17,oo
Napredak - Voćin, Rušani, 10.4.2011. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.