Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Mladost (Mi) - Mladost (Čač)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović N.- Resler T.- Lješčak Mario, delegat: Miklošević
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Pejazić (17),Puača (50). Gosti : Ugarković (63),Periša (72 sa 11m).

Bratstvo - Slavonija         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Grujić B.- Majstorović Ivona, delegat: Lozar
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Milinović (41),Pšihistal (87). Gosti :/.

Bušetina 1947 - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan M.- Ferić M.- Herent D., delegat: Moslavac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Petrinić (7),Fučkar (73). Gosti : Dorinka (22 sa 11m), Hrkač (79).

Rezovac - Voćin         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar M.- Penava E.- Kovač S., delegat: Zagorac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Godeč (14),Čančar (30). Gosti : Perić Franjo (5),Jaković G. (77).

Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.- Medved D.- Nikolić A., delegat: Grabovac
Gledatelja 0. Strijelci :Domaći : Ivčić (5 sa 11m), Rukavina (68),Jančić (82). Gosti :/.

Ćeralije - Borova         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Culej J.- Ličinić Saša- Gobac M., delegat: Radočaj
Gledatelja 0. Strijelci : Domaći : Tašić Ivan(8,89),Perić Roko (63 sa 11m). Gosti : Vuzem (62).

Podravac (S) - Sloga (Z)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kristić N.- Brkić M.- Rakitničan D., delegat: Penava


Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 17142163-13 44
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 17123259-20 39
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 17121457-19 37
4. Voćin VoćinVoćin 17103431-20 33
5. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17101638-32 31
6. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1673635-27 24
7. Slavonija SladojevciSlavonija 1780937-36 24
8. Gradina GradinaGradina 1664635-38 22
9. Rezovac RezovacRezovac 1755733-32 20
10. Borova BorovaBorova 1762927-36 20
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1755721-34 20
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1745822-42 17
13. Ćeralije ĆeralijeĆeralije 17521027-53 17
14. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1735934-37 14
15. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 17331121-42 12
16. Omladinac KorijaOmladinac 15201319-78 6

Sljedeće kolo

Mladost (Čač) - Podravac (S), Čačinci, 28.3.2021. u 16:30
Sloga (Z) - Gradina, Zdenci, 28.3.2021. u 16:30
Borova - Mikleuš, Borova, 28.3.2021. u 16:30
Mladost 1930 (Čađ) - Rezovac, Čađavica, 28.3.2021. u 16:30
Voćin - Bušetina 1947, Ćeralije, 28.3.2021. u 16:30
Dinamo (Č) - Bratstvo, Četekovac, 28.3.2021. u 16:30
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 28.3.2021. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.