Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Božić,Ličinić Saša,Kovač S., delegat: Špoljarić
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći :Martinčević (78),Kovač (84). Gosti :/.

Suhopolje - Graničar (Ok)         10 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Špoljarić,Loparac G.,Penava E., delegat: Jurkin
Gledatelja 110. Strijelci: Domaći :Ivačić (1,6,61),Šoštar(43), Sertić (44,87),Babec (51,57,90),Slanac(65). Gosti :Petrinić (73).

Sloga (Z) - Voćin         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Selenić,Kokorić, delegat: Stošić
Gledatelja 200. Strijelci :Nikolić (22),Dedaj (31),Dijanešić (53). Gosti :Ivan Čović (35) ,I. Tašić (38).

Bušetina 1947 - Slavonija         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Presečan,Ferić,Brkić, delegat: Strusa
Gledatelja 150.Strijelci :Domaći :J. Brlas (61). Gosti :Rivić (47).

Mikleuš - Mladost (Čač)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Lješčak,Orač, delegat: Grabovac
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :/. Gosti :Čorda (85).

Podravac (S) - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Majstorović D.,Moslavac K., delegat: Jambrešić
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći :Marko Matić (80 sa 11m, 86). Gosti :Jaklić (48),E. Kristić (61).

Bratstvo - Rezovac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik,Majstorović I., delegat: Špiranec
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći :Milinović (64),Ivanković (90). Gosti:Kovačević(20 sa 11m).

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 17150285-16 45
2. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17130451-27 39
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1793542-27 30
4. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1784540-26 28
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1784527-26 28
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1783643-40 27
7. Rezovac RezovacRezovac 1764734-34 22
8. Mikleuš MikleušMikleuš 1764728-34 22
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1771926-44 22
10. Voćin VoćinVoćin 1763830-33 21
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1755741-42 20
12. Slavonija SladojevciSlavonija 17431021-42 15
13. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1735929-52 14
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 17111513-67 4

Sljedeće kolo

Rezovac - Suhopolje, Rezovac, 14.4.2019. u 16:30
Lukač 05 - Bratstvo, Lukač, 13.4.2019. u 16:30
Graničar (Ok) - Podravac (S), Okrugljača, 13.4.2019. u 16:30
Dinamo (Č) - Mikleuš, Četekovac, 14.4.2019. u 16:30
Mladost (Čač) - Bušetina 1947, Čačinci, 14.4.2019. u 16:30
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 14.4.2019. u 16:30
Voćin - Mladost 1930 (Čađ), Voćin, 14.4.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.