Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 17. kola

Lukač 05 - Suhopolje         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Gašparić,Vukman, delegat: Budiša
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Kristijan Blažeković(12)i Zvonimir Juhas(71),gosti:Dominik Hodak(38).

Mladost (Čač) - Graničar (Ok)         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vargović,Ličinić Saša,Kokorić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Ugarković(14 i 62)i Ivan Mroz (81 sa 11m),gosti:Karlo Petrinić(5 i 12)i Toni Bartolić(69).

Mladost 1930 (Čađ) - Voćin         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Stojnović,Sabljak, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Tašić(80 i 90)i Goran Vicić(4).

Mikleuš - Zrinski (NB)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Brdarić M.,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:David Mrva(27 i 47),Renato Škulj (59),Alen Šarec(67)i Goroslav Rukavina(70),gosti:/.

Gradina - Dinamo (Č)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Kovač S.,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Peić(57),gosti:Miroslav Rukavina(23,46 i 83)i Darko Kokoška(80).

Rezovac - Bratstvo         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Majstorović I.,Lješčak, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći;Siniša Subota(22)i Matija Lovreković(53),gosti:Mario Karnik(50).

Podravac (S) - Slavonija         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Matić,Orač,Penava E., delegat: Grabovac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Marko Matić(6),Karlo Bickei(28)i Mateo Jerešić(77),gosti:Igor Dunković(27 sa 11m)i Patrik Fotez(84).

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 17142150-7 44
2. Mikleuš MikleušMikleuš 17111550-27 34
3. Rezovac RezovacRezovac 1794435-16 31
4. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1784548-34 28
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1783639-32 27
6. Lukač 05 LukačLukač 05 1783625-29 27
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1774629-27 25
8. Voćin VoćinVoćin 1773722-23 24
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1773733-39 24
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1754838-44 19
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 17521022-35 17
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1737730-41 16
13. Gradina GradinaGradina 17331131-56 12
14. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 17211424-66 7

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Podravac (S), Okrugljača, 21.4.2018. u 16,3o
Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ), Suhopolje, 21.4.2018. u 16,3o
Zrinski (NB) - Lukač 05, Nova Bukovica, 22.4.2018. u 16,3o
Slavonija - Rezovac, Sladojevci, 22.4.2018. u 16,3o
Bratstvo - Gradina, Gornje Bazje, 22.4.2018. u 16,3o
Dinamo (Č) - Mikleuš, Četekovac, 22.4.2018. u 16,3o
Voćin - Mladost (Čač), Voćin, 22.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.