Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Lukač 05 - Munja         4 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Culej,Šantić,Majstorović D., delegat: Strusa
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Siniša Subota(68 i 89),Lovro Štefanec(12 sa 11m)i Andreas Černeli(90),gosti: Ivan Vuković(57 i 73),Emanuel Gusić(18)i Ivan Tašić(21).

Bratstvo - Suhopolje         0 : 6 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko,Kečkiš,Gašparić, delegat: Vargović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:Luka Čubelić(40 i 83), Zdenko Lončarek(53 i 77),Hrvoje Javorović(65)i Antonio Babec(67).

Crnac - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Nađ,Pigler,Vencl, delegat: Lisak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matija Bošnjak(37),Danijel Podmanicki(54)i Marko Nađ(69),gosti: Marko Mudri (34 sa 11m i 72 sa 11m).

Mladost (Čač) - Voćin         2 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Valent,Szebenji, delegat: Babić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Periša(49 i 66),gosti: Ivan Čović(51),Hrvoje Čović(87)i Roko Perić(90).

Dinamo (Č) - Rezovac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Selenić,Orač, delegat: Jurkin
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Marinko Jaklić(65)i Darijo Lončarek(82),gosti:/.

Mikleuš - Zrinski (NB)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Minauf D., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Jančić(26),Darko Kokoška(66) i Hrvoje Ibričić(85),gosti:/.

Podravac (S) - Graničar (Ok)         1 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Brdarić M., delegat: Jelić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Zajček(66),gosti:Karlo Petrinić(26 i 44)i Martin Mihoković(36). LISTA STRIJELACA:23 gola:ANTONIO BABEC(Suhopolje), 21 gol:Karlo Petrinić(Graničar),14 golova:Ivan Vuković(Munja),13 golova:Zdenko Lončarek (Suhopolje),Ivan Topić(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 16131265-9 40
2. Mikleuš MikleušMikleuš 16131242-16 40
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 16103338-17 33
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1691641-32 28
5. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1672738-48 23
6. Rezovac RezovacRezovac 1656534-30 21
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1663724-29 21
8. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1653822-32 18
9. Voćin VoćinVoćin 1653829-44 18
10. Munja Veliki RastovacMunja 1644830-36 16
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1644825-41 16
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1643932-36 15
13. Crnac CrnacCrnac 16421021-43 14
14. Lukač 05 LukačLukač 05 1626822-50 12

Sljedeće kolo

Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ), Suhopolje, 1.4.2017. u 16,3o
Graničar (Ok) - Lukač 05, Okrugljača, 2.4.2017. u 16,3o
Podravac (S) - Crnac, Sopje, 2.4.2017. u 16,3o
Munja - Mikleuš, Crnac, 2.4.2017. u 16,3o
Zrinski (NB) - Dinamo (Č), Nova Bukovica, 2.4.2017. u 16,3o
Rezovac - Mladost (Čač), Rezovac, 2.4.2017. u 16,3o
Voćin - Bratstvo, Voćin, 2.4.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.