Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 16. kola

Lukač 05 - Mladost (Čač)         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vecko,Božić,Brkić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 3oo. Strijelci:domači:Tomislav Škvarić(3),Vlado Maršić (17 autogol),Jurica Kraljik(25 autogol),Renato Giba (42),Željko Medić(60),Lovro Štefanec(66),Stjepan Rajnović(71),gosti:/.

Zrinski (NB) - Suhopolje         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Culej,Fabijanac,Selenić, delegat: Strusa
Gledatelja oko100. Strijelci:domači:/,gosti:Mihael Šoštar(42),Mladen Jergović(68)i Alen Hodak(75).

Podravac (S) - Voćin         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Gašparić,Ličinić Saša, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marko Matić(88),gosti:Goran Kizivat(42)i Boris Bihar(49).

Bratstvo - Crnac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Šantić,Majstorović I., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Topić(6)i Mihael Stubičar (46),gosti:Darijo Gracek(75).

Bilogora 1947 - Omladinac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Herent,Orač, delegat: Abalić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Dario Papić(20),gosti: Valentino Cik(14 i 82).

Munja - Dinamo (Č)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Vidović -Volenik,Kiris, delegat: Lončar M
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Marijo Košorog(53).

Mikleuš - Rezovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Grujić,Vinovrški, delegat: Babić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:/,gosti:Alen Đureš(13). LISTA STRIJELACA: 19 golova:Darko Kokoška(Mladost), 16 golova : Boris Bihar(Voćin),14 golova:Lovro Štefanec(Lukač-05),13 golova:Vanja Dežmarić(Rezovac) i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 16123159-9 39
2. Voćin VoćinVoćin 16123147-17 39
3. Rezovac RezovacRezovac 16111437-24 34
4. Mikleuš MikleušMikleuš 16102439-19 32
5. Lukač 05 LukačLukač 05 1693448-21 30
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1682635-26 26
7. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1671832-31 22
8. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1664629-40 22
9. Munja Veliki RastovacMunja 1654721-23 19
10. Crnac CrnacCrnac 1644822-38 16
11. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1643921-59 15
12. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 16231125-37 9
13. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 16231122-46 9
14. Omladinac KorijaOmladinac 1612137-54 5

Sljedeće kolo

Suhopolje - Bratstvo, Suhopolje, 13.4.2016. u 16,3o
Dinamo (Č) - Lukač 05, Četekovac, 3.4.2016. u 16,3o
Mikleuš - Podravac (S), Mikleuš, 3.4.2016. u 16,3o
Rezovac - Munja, Rezovac, 3.4.2016. u 16,3o
Mladost (Čač) - Bilogora 1947, Čačinci, 3.4.2016. u 16,3o
Omladinac - Zrinski (NB), Korija, 3.4.2016. u 16,3o
Crnac - Voćin, Crnac, 3.4.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.